Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Niebieski Bandyta z UK WORK IN PROGRESSSS.....!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

A i zapomniałem o jeszcze jednym modzie , zapraszam spostrzegawczych :wink:

ujy8ahed.jpg

I nie chodzi tu o to że gwint poszedł w dół

Opublikowano

Klamka kierowcy??;)

Opublikowano
  • Autor
Klamka kierowcy??;)

zapraszam na flaszkę jak bedziesz w okolicy :kox::wink:

tak wywaliłem zamek i wszystkie cztery klameczki mam gładkie :naughty:

Opublikowano

Jak będę w okolicy to o się odezwę ;) no i dobrze zrobiłeś:)

Opublikowano
  • Autor
Jak będę w okolicy to o się odezwę ;) no i dobrze zrobiłeś:)

ostatnio nazjeżdżało się do mojego miasta jakiegoś marginesu i słyszałem o serii włamań , wiem że jak bedą chcieli coś buchnąć to wywalą szybę ale to może trochę ich odstraszy :wink:

Opublikowano

No wlasnie mojemu kuzynowi buchneli radio z auta nic specjalnego ale odgiete drzwi i szyba zbita i było to juz 8 włamanie w okolicy:/ mieszka w Leicester. Ja też miałem kiedyś taką przygodę , wyjęli cała tylna półkę wraz z głośnikami przy tym drzwi odkrzywione ale szyba cała;) dobrze że miałem full ubezpieczenie to naprawili mi auto i dostałem zastępcze ;) sorry za off top;)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
No wlasnie mojemu kuzynowi buchneli radio z auta nic specjalnego ale odgiete drzwi i szyba zbita i było to juz 8 włamanie w okolicy:/ mieszka w Leicester. Ja też miałem kiedyś taką przygodę , wyjęli cała tylna półkę wraz z głośnikami przy tym drzwi odkrzywione ale szyba cała;) dobrze że miałem full ubezpieczenie to naprawili mi auto i dostałem zastępcze ;) sorry za off top;)

to nie off top a przestroga że w UK też są ludzie z lepkimi łapami :thumbdown:

---------- Post dopisany 05-06-2014 at 21:53 ---------- Poprzedni post napisany 22-05-2014 at 20:56 ----------

In progressss ....... :kox:

e2e5y9es.jpg

be9ysege.jpg

5u2ubemu.jpg

aze8upu3.jpg

..... :wink:

Opublikowano

Będziesz Pan zadowolony:decayed::wink:

Opublikowano
  • Autor

Całe 100f zapłaciłem za cały zestaw :decayed: , ale co i jak zdradzę jak znajdę więcej czasu :wink:

---------- Post dopisany at 22:03 ---------- Poprzedni post napisany at 21:59 ----------

A podczas zakupu wyglądały tak :wink:

raqyde2a.jpg

Opublikowano

no niezle sie zmienily panie:naughty:

Opublikowano
  • Autor

Tydzień walki , ale dałem radę :wink: , głównie to zasługa mojej mamy ale ja też coś tam podziałałem

Z placu boju

urudubez.jpg

6enypena.jpg

y8u9yqav.jpg

2esyjy3e.jpg

amajy8ub.jpg

ahu5ymav.jpg

umasu4y3.jpg

su3ehe4e.jpg

9u7e9esu.jpg

Tutaj bohaterka zamieszania in progresss, niestety nie przyjmuje żadnych zamówień i limitowana wersja bedzie tylko w jednym zestawie :wink:

beze7e4y.jpg

my6asady.jpg

Opublikowano

szacun panie bo wygladaja jak ori:brawo:

Opublikowano
  • Autor

Zmieniona została tylko jasna alcantara ponieważ była bardzo zajechana , szczerze mówiąc to prawie jej nie było tak bardzo była wytarta .

Materiał który został wszyty to coś ala speed który występuje w fotelach w wersji S-Line

---------- Post dopisany at 22:23 ---------- Poprzedni post napisany at 22:23 ----------

qa5ejuba.jpg

---------- Post dopisany at 22:25 ---------- Poprzedni post napisany at 22:23 ----------

szacun panie bo wygladaja jak ori:brawo:

Dzięki , bo na żywo naprawde urywają d*pę

Opublikowano
:slina:
Opublikowano

No to to rezanko. W takiej cenie. Szacun.

Opublikowano
  • Autor

Podsumowując

Siedzenia 100f

Materiał +nici 60f

Pomoc mamy bezcenna

Opublikowano

noooo truskawa :naughty: nieźle wyszło :shock3::wink:

Opublikowano
  • Autor
noooo truskawa :naughty: nieźle wyszło :shock3::wink:

Dzięki :hi:

Dodam że docelowo miały być czarno-niebieskie , ale coś poknocili podczas wysyłki z USA i przyszedł czarny , nie chciało mi sie juz tego odsyłać i czekać na inny i został czarny :wink:

Opublikowano

taka opcja bardziej do mnie przemawia:naughty:

Opublikowano

ale jest :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.