Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Hokej przedni po lifcie


lava123

Rekomendowane odpowiedzi

spróbuj podzwonić, czy napisać do sprzedawców z allegro, którzy wystawiają całe zderzaki. Ja kiedyś szukałem dokładki do innego auta i koleś mi sprzedał samą dokładkę.

http://moto.allegro.pl/audi-a4-b5-zderzak-belka-kratka-dokladka-hokej-i2196889793.html

tutaj np spróbuj. skoro sam zderzak bez dokładki sprzedaje jak jest w opisie, to samą dokładkę też pewnie będzie miał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w IC są :hi:

---------- Post added at 19:42 ---------- Previous post was at 19:24 ----------

polift diesel PD

bodaj 8D0 955 101 AA z tego co pamiętam kilka stówek :wink:.

Ja np sprzedaje tylko z zderzakami bo później nikt nie chce zderzaka bez hokeja :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja np sprzedaje tylko z zderzakami bo później nikt nie chce zderzaka bez hokeja :facepalm:

no i wcale się nie dziwię, bo ja też bym nie kupił, ale jak widać na allegro chyba sprzedają patrząc po aukcji którą podałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo na allegro wejdź normalnie w auta audi a4 i ludzie mają wystawione na części całe uszkodzone bądź angliki i dzwoń

ja wyrwałem tyle, że po znajomości za 40zł

w aso bodajże koło 300zł i jeszcze hm jest niby różnica diesel/benzyna chociaż ja mam od diesla i pasuje

---------- Post added at 21:04 ---------- Previous post was at 20:57 ----------

tak wszedłem na allegro i na szybkiego znalazłem tyle, że nie wiem jak jest z poliftowym zderzakiem, bo to do przedlifta

http://moto.allegro.pl/dokladka-zderzaka-audi-94-98-rok-i2200211305.html

a druga do polifta, ale jakaś tuningowa chyba

http://moto.allegro.pl/audi-a4-99-01-nadkladka-dokladka-zderzaka-przod-i2183251384.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ktoś zakładał może jakąś inną dokładkę zamiast ori?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak od strzała różnicy nie widać ale przedlift jest krótszy i brakuje jej po ok. 2 cm w stosunku do zderzaka poliftowego z każdej strony przy kole i badziewnie to wygląda - poza tym są identyczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polift ma bodjze 4 wloty po bokach a przedlift 3.Temat tego hokeja ciezki bo zostaje tylko używak,nie robia zadnego zamiennika choc do B6 juz sa !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polift ma bodjze 4 wloty po bokach a przedlift 3.Temat tego hokeja ciezki bo zostaje tylko używak,nie robia zadnego zamiennika choc do B6 juz sa !

robią :naughty:.

89eifoh812.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do vw 4 są zamienniki, bodajże do a3 też a do naszych brak kiedyś szukałem, dość ciężki temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aju,pierwsze widze zeby byla podróba i to jeszcze w Intercarsie???Czesto importerzy maja taka pozycje w katalogu ale caly czas stan magazynowy zero!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra ile kto chce zapłacić za poliftowy hokej, mam 3 sztuki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdjęcia mogę dawać tylko na weekend kiedy mam fizyczny dostęp do części, po 200zł :decayed::jerk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...