Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1,9 AFN] diagnoza

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam kolegów

Moja niunia do ok 100km/h rozpędza się bez problemu, następnie nastepuje jakby odjęcie mocy. Po ponownym uruchomieniu problem się powtarza. :sad:

Wiem, wiem :lol: mam użyć szukaczki. Szukałem i znam porady.

Jednak sam sobie z tym problemem nie poradzę :cry:

Proszę o wskazanie jakiegoś porządnego i uczciwego warsztatu w Olsztynie, Elblągu lub okolicach, który zdiagnozuje mi szczegółowo moje autko i je wyleczy :roll:

Opublikowano

Mogę tylko poradzić abyś poszukał ludzi na forum z Twojej okolicy i ich pytaj. Ja tak zrobiłem i poskutkowało :grin: Pozdrawiam

Opublikowano

ktoś tu miał podobny problem dziura w przewodzie z IC do turbiny..Ale ja nowicjusz także mnie nie słuchaj.:)))

Opublikowano

W Olsztynie na os. Mazurskim , na skarpie Pstrowskiego 37 (chyba), Gadomski, były pracownik Palmowskiego - ASO Audi VW :wink:

Nie korzystałem , ale dobrze o nim mówią

Jeśli będziesz zainteresowany to daj znać to zdobędę nr telefonu :wink:

Opublikowano

I jak sprawdzone połączenia i węże gumowe idące do IC i z IC?

Opublikowano

1. Zapnij VAG`a

2. Możliwości to:

- uszkodzone N75

- uszkodzony lmm

- jesli bardzo mocno kopci to dziura w wężach gumowych

Opublikowano
  • Autor

Połączenia szczelne, niekopci. Odpala bez problemów. Generalnie pracuje bez zastrzeżeń. Tylko traci moc :cry:

A co to jest Imm? :oops:

[ Dodano: 06-11-2006, 19:32 ]

piurko jak by co to jestem zainteresowany :roll: Będę zobowiązany :cool:

Opublikowano

LMM

przepływomierz (LMM to skrót z miemieckiego -> było juz :wink: )

Mierzy masę powietrza

Opublikowano
  • Autor

Już kumam.Dzięki pre_pl

Opublikowano

jeszcze nikt nie napisał o zapieczonych kierownicach .... :twisted:

Opublikowano
  • Autor

Kierownice rozruszane. Może piurko poda mi telefon do tego kolesia w Olsztynie, bo sam sobie nie poradzę. Nawet jakbym kupił złącze i podpiął do laptopa to i tak kiszka. Nie bardzo się w tym rozeznaj. :sad:

Opublikowano
Nawet jakbym kupił złącze i podpiął do laptopa to i tak kiszka. Nie bardzo się w tym rozeznaj.

kupuj bo warto,

wszyscy Ci pomogą ;)

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

A jednak dziura w przewodzie. :roll: Teraz niunia zasuwa jak trzeba. :mrgreen:

Dzięki piurko za namiary na kolesia. 10 minut i miał opanowany problem. Profesjonalista w każdym calu. Dzięki wszystkim za porady.

Opublikowano

Nomal, w jakim przewodzie?? W sterujacym kierownicami spalin??

Opublikowano
Nomal, w jakim przewodzie?? W sterujacym kierownicami spalin??

pewnie cos zwiazane z dolotem ... ;-)

ale zobaczymy sam jestem ciekaw ..... :twisted:

Opublikowano
pewnie cos zwiazane z dolotem ...

spanky, ale kolega we wczesniejszych postach pisal, ze nie ma objawu batorego wiec mnei to troche zdziwilo.

Ale poczekajmy zobaczymy. :wink:

Opublikowano
  • Autor

Mechanik nazwał to "przewód sterujący turbiną". Stwierdził, że turbina nie chodziła. Po odpaleniu z rur wydechowych wywaliło chyba ze 2 kilo sadzy. Teraz to jest jazda. Wcześniej jeżdziłem benzyniakami i nie wiedziałem, że diesel może mieć takiego kopa. :lol: Ale pała ze mnie jeżdziłem bez turbiny i nie wiedziałem o tym. :oops:

Opublikowano

Nomal, no to wszystko jasne. To przegon pozadnie bryczke bo nastepnym efektem moze byc przeladowanie. :mrgreen:

Ile to radosci sprwia kierowcy sprawne TDI. :wink:

Opublikowano
  • Autor

Dam jej jutro w kość bo lecę do Gdańska, więc będzie okazja :razz:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.