Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Różne szyby


mateooo25

Rekomendowane odpowiedzi

A mi sie wydaje że tak. Sprawdzę wieczorkiem u siebie i dam znać. Rok ten sam tylko inny producent.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki że to tak długo trwało ale wyleciało mi z pamięci. Tak więc przednie w drzwiach są z firmy SIGLA a tylne SPLINTEX.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie muszą, np w Audi A3, z przodu, szyba ma swoją nazwę, z boku na przednich ma inną nazwę, na tylnych też ma inną (Splinex), a z tyłu też inna nazwę. Tutaj raczej chodzi o "model" szyby ; )

Jak się różnią np kierowcy i pasażera z przodu, albo z tyłu między dwoma są różnice, to zacząłbym się martwić ; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się różnią np kierowcy i pasażera z przodu, albo z tyłu między dwoma są różnice, to zacząłbym się martwić ; )

a tam już ma się martwić - może ktoś kiedyś wybił

jak szyba przednia wymieniana albo błotnik malowany to też samochód musi być po dzwonie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martwić.. Może ciutkę przesadziłem z nazewnictwem. Chodziło mi to, że bym dokładnie przyjrzał się autu, np jeśli były zmieniane 2 boczne to dokładnie sprawdzić czy nie ma słupka zmienionego, drzwi czy też czy nie był malowany, bo się oparł o bandę. Co prawda, teraz to już nie ma nad czym płakać, bo nawet jakby coś wyszło, to i tak to już jest jego auto, ale z własnej czystej ciekawości bym tak zrobił ;)

Co do szyby i błotnika, jeśli szyba jest wklejona tandetnie w domowych warunkach, a z błotnika odpada lakier, to nasunęłoby mi to np myśl o tym, że właściciel nie miał kasy, w tym może np o silnik też, co za tym idzie, nie dbał o auto albo miał złe podejście do auta i po prostu jeździł, bo mu się nie chciało naprawiać. Jeśli jest to dobrze zrobione, to nie ma problemu, lecz upewniłbym się czy np przy okazji malowania błotnika nie była wspawana podłużnica :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki że to tak długo trwało ale wyleciało mi z pamięci. Tak więc przednie w drzwiach są z firmy SIGLA a tylne SPLINTEX.

u mnie tak samo :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...