Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 3.0 TDI] Dziwne dymienie


immmortal

Rekomendowane odpowiedzi

Na Twoim miejscu zasiegnalbym jeszcze opinii na kilku forach (AKP np.) co do tych wtryskow...

U nas nie ma za duzo tych silnikow (zbyt swieze), stad i wiedza znikoma poki co :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem w szoku Audi A4 B7 z 2005 i wtryski poszły się j.....ć. Chyba potwierdza się reguł,że nie warto kupować auta z początku produkcji nowego modelu. Współczucia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem w szoku Audi A4 B7 z 2005 i wtryski poszły się j.....ć. Chyba potwierdza się reguł,że nie warto kupować auta z początku produkcji nowego modelu. Współczucia.

:) No takie życie niestety,idę spać bo mi głowa zaraz pęknie...Najgorsze to,że Panowie w ASO nie są wcale tak mili jakby mi się to wydawało wcześniej... :angry:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na A4 nie ma 3-letniej gwarancji ?? Panowie z ASO są tylko mili jak kupujesz nowe autko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na A4 nie ma 3-letniej gwarancji ?? Panowie z ASO są tylko mili jak kupujesz nowe autko.

Nawet jeśli jest to auto ma 3 lata i miesięcy 2 :) do ctv'a będe dzwonił póżniej :wink4:[br]Dopisany: 22 Kwiecień 2008, 08:15 _________________________________________________Znalazłem gościa co ma nowe wtryskiwacze w pudełeczkach za 5000 zł.Zakładam je w czwartek w ASO i na 50% kończę przygodę z samochodami Audi :mysli:-jakoś chyba szczęścia nie mam...Znaczy nie tyle co z Audi,lecz z dieslami-to dla ludzi o stalowych nerwach...Będzie RS4 :kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

immmortal, no niestety - wybrales piekny silnik, ale takie konstrukcje nie sa tanie w utrzymaniu i ew. naprawach, wiec nie ma co plakac tylko cieszyc sie jazda. :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

immmortal, no niestety - wybrales piekny silnik, ale takie konstrukcje nie sa tanie w utrzymaniu i ew. naprawach, wiec nie ma co plakac tylko cieszyc sie jazda. :th:

Tanie nie są,ale komplet wtryskiwaczy w ASO z wymianą 14 tyś prawie,wymiana dwumasu koło 8 tys, wymiana innej pierdoły co niby wyciera się co 200 tyś jakieś 13-14 tyś złotych...-trochę drogi interes:-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to jestem w szoku że obecnie nie ma auta( VW Audi BMW Mercedes Toyota), w ktorych by mozna bylo przejechac 100000km bezawaryjnie, no jeszcze do przełknięcia by było jakby te naprawy były w miarę tanie, ale za byle usterke płaci się gruby hajs, ciekawe jak będzie z nowszymi wersjami 3.0 tdi, bo jak dalej tak będzie to na dłuższą metę to lepiej bedzie kupowawać coś w benzynie :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie dziś w łapy wpadły mi nowe wtryskiwacze....te niby wadliwe z końcówką AH (50 tyś na bank da się zrobić,po 50 tyś telepie silnikiem po 100 dym z rury)-aż szkoda ich zakładać...Miałem założyć BD,BJ,BN jednak gośc z Boscha powiedział,że auto może przejechać 1000 km bezawaryjnie i może się pompa rozlecieć-nie ryzykowałem...Skórka nie warta wyprawki :decayed:.Póki co na dzień dzisiejszy nie ma w Etce zaminników Boscha z końcówką AH-więć tak czy siak użytkownicy 3.0 TDI z końcówkami AH są zmuszeni zakładać końcówki AH chyba,że ryzykują wydaniem szmalu na inne i póżniejszymi konsekwencjami...

Przespałem się z tematem i auta nie sprzedaje,za długo je szukałem,za bardzo mi się podoba i za dobrze jeżdzi...Jeśli już coś to zamienie na nowe z salonu ale tylko i wyłącznie benzyna...-to tyle na temat któtkich dywacji.Jutro na 10 do ASO i po południu odbiór auta.Ciekaw jestem czy program będzie/ma wpływ na wtryskiwacze(bo skoro są wadliwe to czort wie...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta a Alan by powiedział że to szrot i sie nie opłaca robić tylko sprzedac na zyletki :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

było jechać do ctv :)

Sorry ale dla mnie ctv to niezła ciota!

Po rozmowie telefonicznej uzgodnilismy cenę za wtryskiwacze.Ok fajnie!Zadzwoniłem do niego jeszcze w ten sam dzień i mówię:Nie jestem z lublina więc po nie(wtryski) nie przyjadę,Wyślij mi je za porbraniem z możliwością otwarcia paczki przy kurierze...

Zaproponował mi ctv abym wysłał przelew do Niego z góry nic nie widząc,nie znając gościa.Wybaczcie ale jakoś mnie nie poj......o!

Na koniec powiedział,że jemu się nie chce w końcu iść na pocztę wysyłać tych wtryskiwaczy...Fajny z niego kozak :polew:-cycki mi bardziej opadły niż awaria wtrysków!

Prosić go nie miałem zamiaru,przelewu komuś kogo nie znam robić z góry nie będe,350 km po wtryski jechać też nie będe...

Niech sobie chłopak trzyma wtryski o ile je ma i niech nie poleca się na innym forum,że "mam je od reki,te z końcówką AH..."-bo tylko niepotrzebnie takich ludzi jak ja mających problem wpuszcza w maliny i wprowadza w błąd.Wnioski wyciągnijcie sami!

* kolego bardzo proszę powściągnąc język :bicz3: rozumiem, ze moze sie tobie nie podobac, zaproponowany przez kogos sposob zalatwienia sprawy, ale to nie powod zeby kogokolwiek obrazac - tego na forum nie tolerujemy :angry: [Musashi]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ctv ma po prostu taki styl bycia, że na klientach mu zbytnio nie zależy a robote ma.

Nie powinieneś kogoś nazywać ciotą bo nie podobają Ci się jego warunki sprzedaży, nie chcesz kupowac z opcją wpłaty na konto idziesz do drugiej osoby i tyle :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajmy już spokój :>... Nikomu żle nie życzę,ale jakbyście wykonali 100 telefonów przez dwa dni i na końcu ktoś by Wam powiedział..."nie chce mi się iść na pocztę ich wysłać...." -to chyba tyle i nie ma co robić OT bo niedługo "Wasze 3.0 TDI" będą telepać,dymić i nikt nie będzie wiedział oso chodzi i w czym szukać problemu:-)

Na koniec podsumowując żeby zbytnio się nie rozgadywać...Tak jak pisałem wcześniej.Na dzień dzisiejszy nie ma zaminników Wtrsykiwaczy z końcówką AH :confused4:,nie da się także takiego wtryskiwacza naprawić.Cena w ASO:2200 zł brutto.Cena W Boschu koło 1650 zł brutto,a ktoś jak ma gdzieś dojścia lub jakieś znajomości cena od 500 do 800 bez faktury :polew:.Tak więc panowie,aby "nasze 3.0 TDI" nie telepały i nie dymiły z powodu wadliwych wtryskiwaczy...temu życzę każdemu bo to trochę kiepski powód na wydawanie pieniędzy :evil::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moze ktos jasno okreslic od ktorego momentu sa montowane te lepsze wtryski?

od jakiegos oznaczenia silnika? jakie wogle sa wersje silnika 3.0 tdi w B7?

i w ktorych wystepuja problemy?

bede sie wybieral po takie auto i warto brac pod uwage ew koniecznosc wydania 10tys na wtryski. moze lepiej dac 15 wiecej za nowsze auto i mies spokoj i przy okazji swiezsze auto....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moze ktos jasno okreslic od ktorego momentu sa montowane te lepsze wtryski?

od jakiegos oznaczenia silnika? jakie wogle sa wersje silnika 3.0 tdi w B7?

i w ktorych wystepuja problemy?

bede sie wybieral po takie auto i warto brac pod uwage ew koniecznosc wydania 10tys na wtryski. moze lepiej dac 15 wiecej za nowsze auto i mies spokoj i przy okazji swiezsze auto....

W ASO tego nie wiedzą,więc tymbardziej my....Jak się boisz wtryskiwaczy to może RS4? :kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...