Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] zielone audi by zarzyk

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam serdecznie wszystkich !!

Chcę przedstawić Wam moją AUDI A4 B6 Avant z 2002 roku :)

zwykła audi na co dzień...

1.9 TDI AWX :evil:

wyposażenie:

-ABS

-ESP

-wspomaganie

-climatronic dwustrefowy

-centralny zamek

-el. szybki z domykaniem (niestety tylko przód)

-el. lusterka

-xenon

-spryski lamp

-ciemne szyby

-podgrzewane fotele

i parę inny pierdół.

zmienione...

- zostały przyciemnione szybki

- zmiana przełącznika i odblokowanie FIS

- podświetlenie wnętrza i drzwi

- zestaw car audio do bagażnika

- zmieniarka USB

- były koła 16" teraz będą 17 s-line

- chromowane relingi

- sprężyny H&R -35mm

i pewnie jeszcze kilka rzeczy o których nie pamiętam.

a co do planów to powstają na bieżąco ..

- program już niedługo

- może RNS-E

- ...

tndsc2437.jpg

tndsc2411.jpg

tndsc2405.jpg

tndsc2474.jpg

tndsc2446.jpg

tndsc2443.jpg

oodddii.jpg

A tutaj na letnich kołach 16"

oodiiigooog.jpg

przed zimą Audi zostało solidnie zakonserwowane... jak zresztą każde autko które wpadnie mi w ręce :)

tak wyglądał "golas" od spodu po zdjęciu plastikowych osłon...

19112011098.jpg

19112011100.jpg

19112011102.jpg

a tutaj już w czasie zabiegu i po :) spód, nadkola.... i prawie wszystko co narażone na rdze..

19112011105.jpg

19112011107.jpg

19112011109.jpg

po konserwacji wskoczyły chromowane relingi... Mi się podobają :)

26112011115.jpg

26112011122.jpg

dsc0210cd.jpg

dsc0200x.jpg

121j.jpg

dsc0197s.jpg

dsc01592bp.jpg

20120310064.jpg

A tutaj koła na lato 17" s-line które zawsze mi się bardzo podobały (na zaprzyjaźnionym Touranie, czekają na założenie do audi)

20120302041.jpg

Opublikowano

kolor malo spotykany w audi (przynjamniej ja malo widzialem)

zaczalbym od wywalenia mebloscianki ze srodka, potem moze rns-e dolozyl i kiere MF, fotele sline tez by sie przydaly i srodek odrazu by odzyl

ta fela na lato to jaki rozmiar 17 ? troche mala sie wydaje

relingi srebne na dach owszem ale chromu wkolo szybek nie ma i tak nie dokonca jestem przekonany czy to tak pasuje z caloscia

dokladnki w kolor lub moze odrazu nawet zew pakiet sline bym zalozyl to bedzie o niebo lepiej wygladac

plus za ciemne szybki i ori xenon

szerokosci i bezawaryjnej jazdy

Opublikowano

fajna ! :) dawaj doły w kolor :naughty:

Opublikowano

Bardzo fadna, fela gleba i bedzie dobze

Opublikowano

Ładne audi :thumbup1: tylko zmieniłbym te listwy no, ale każdemu co innego się podoba :hi:

Opublikowano

taki wojskowy troche kolor:) ladne auto, jak juz wrzuciles chrom relingi to ja bym dorzucil listwy dookola szyb tez w chromie.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.