Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Tarcze+klocki


Qnie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Pytanie odnośnie innego auta niż Audi..

Jak w temacie, potrzebuje nowe tarcze i klocki na przód do Golfa IV Variant AJM...

Chodzi mi o poprawe hamowanie względem tego co jest w serii przy rozsądnym nakładzie finansowym.

Myślałem o czyms takim http://moto.allegro.pl/tarcze-brembo-max-klocki-ferodo-golf-iv-skoda-i2192578417.html tylko pytanie czy warto wydawac tyle kasy czy lepiej kupić coś takiego http://moto.allegro.pl/tarcze-klocki-ferodo-golf-iv-octavia-a3-toledo-i2203471482.html

I jeszcze jedno pyt. czy moge zmienic płyn hamulcowy z dot 4 na dot 5.1 i czy taka operacja ma jakiś sens ?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bierz te z drugiego linka

do tego płyn Ate Typ200 i bedzie git !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ukrywam że na Twojej odpowiedzi zalezalo mi najbardziej :) dzieki za info :)

---------- Post added at 20:06 ---------- Previous post was at 19:49 ----------

devastation a co sadzisz o takim zestawie? http://moto.allegro.pl/tarcze-brembo-klocki-ferodo-golf-iv-octavia-a3-i2192578433.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem o co chodzi z tym drugim linkiem, nie czytałem bo nie miałem czasu

musisz kupic tarcze 280/22mm czyli DDF928 oraz klocki, z czujnikiem FDB1398 bez czujnika FDB1094

nie ma sensu wywalac wiecej kasy i ładowac Brembo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Devastation,nie chce zakładac nowego tematu,a widze ze Ty tu jestes najbardziej kompetentny,kupilem na allegro nowe tarcze na przód Ferodo do tego mam juz klocki równiez ferodo,mam jednak male wątpliwosci bo gdy dzisiaj zdjołem tarcze i zmierzyłem je tak na szybko wydaje mi sie ze maja 280mm srednicy a ja zamówiłem 288 bo tak pisalo w aukcji ze do a4 b6 avb,czy tarcze wentylowane 280mm były równiez montowane w 1.9 tdi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma sensu wywalac wiecej kasy i ładowac Brembo

A rok temu tos mi Brembo wepchnał:grin: i Co teraz?:polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mendo jedna, to było nie byle jakie Brembo :grin:

tylko Brembo Serie Oro a nie jakiś obrzygany żeliwny odlew :blowup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego devastation jaki zestaw klocki + tarcze na przód możesz mi polecić do Ibizy 1.9tdi 130koni ASZ? Może wiesz jaki tam jest rozmiar tarcz? 280 czy 288mm?

Szukam już po różnych forach i doradzają mi ATE, ATE PD, Brembo + Ferrodo i sam nie wiem co wybrać, obecne tarcze zwichrowały się i musze je wymienić. Liczę na Twoją opinie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego devastation jaki zestaw klocki + tarcze na przód możesz mi polecić do Ibizy 1.9tdi 130koni ASZ? Może wiesz jaki tam jest rozmiar tarcz? 280 czy 288mm?

o to musisz pytac na forum seata

ale z grzecznosci Ci podpowiem ze masz tam na przodzie 3 rodzaje klocków i tarcze 288/25mm

najpierw sprawdz jaki jest tam zacisk i czy klocki maja czujniki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki wielkie za pomoc, a co do firmy tarczy i klocków to polecasz ferodo ? Albo Tarcze Brembo + klocki Ferodo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...