Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BRB] Mój czarny sedanek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

17'' to chyba na zime dobre są :naughty:

Opublikowano
Nawet nie kupuj 17" do tej budy bo będziesz żałował, minimum 18" i będziesz miał dalej komfort z lepszym wyglądem :wink4:

Graty zakupu.

Podpisuje się pod tym dwoma RĘCAMI! :decayed:
Opublikowano
Nawet nie kupuj 17" do tej budy bo będziesz żałował, minimum 18" i będziesz miał dalej komfort z lepszym wyglądem :wink4:

Graty zakupu.

Podpisuje się pod tym dwoma RĘCAMI! :decayed:
i ja

nie bierz 17 bo jak kołpak wyglądają- 18 minimum- ja mam 19 i wcale nie ma dramatu a też nie latam po ekstra drogach

Opublikowano

17 cali to za mało do tej budy zeby ładnie furka wygladała :) Ja tez smigam na 19 calach, nie ma tragedii :) na 18 calach bedziesz spokojnie jezdził :)

PS. mam ładne 18 na zbyciu jak bys był zainteresowany :)

http://moto.allegro.pl/orginal-audi-18-5x112-stan-idealny-tanio-i2233283718.html

Opublikowano
  • Autor
17 cali to za mało do tej budy zeby ładnie furka wygladała :) Ja tez smigam na 19 calach, nie ma tragedii :) na 18 calach bedziesz spokojnie jezdził :)

PS. mam ładne 18 na zbyciu jak bys był zainteresowany :)

http://moto.allegro.pl/orginal-audi-18-5x112-stan-idealny-tanio-i2233283718.html

ładne, ale ja niestety za innymi patrze:wink:

Opublikowano

Jaki masz wzór na uwadze? :cool:

Opublikowano
  • Autor
Jaki masz wzór na uwadze?

:cool:

Coś w graficie:wink: wzór wieczorkiem pokażę:naughty:

---------- Post added at 14:40 ---------- Previous post was at 14:38 ----------

tak wogole, to zastanawiam się co lepiej, felgi czy zderzak od s-line:wink:

Opublikowano

Felgi! :thumbup1:

Opublikowano

taki wzór musi być w dużym rozmiarze, inaczej będzie karykatura... szukaj 18", na pewno nie pożałujesz. wygląd będzie o niebo lepszy, a komfort jest porównywalny do 17tek

Opublikowano
  • Autor
taki wzór musi być w dużym rozmiarze, inaczej będzie karykatura... szukaj 18", na pewno nie pożałujesz. wygląd będzie o niebo lepszy, a komfort jest porównywalny do 17tek

najchętniej to chciałbym spróbować pojeździć na tych i na tych, żeby ocenic, bo powiem CI szczerze, że nie chciałbym później żałować, że kupiłem takie, a nie takie:wink:

Opublikowano

Jak już to 18' z tego modelu

Opublikowano
taki wzór musi być w dużym rozmiarze, inaczej będzie karykatura... szukaj 18", na pewno nie pożałujesz. wygląd będzie o niebo lepszy, a komfort jest porównywalny do 17tek

najchętniej to chciałbym spróbować pojeździć na tych i na tych, żeby ocenic, bo powiem CI szczerze, że nie chciałbym później żałować, że kupiłem takie, a nie takie:wink:

jeździłem w A3 na gumie 225/45/17 i wymieniłem na 225/40/18 (letnie). na 17 calach to jeździłem zimą :decayed: dla mnie komfort bez zmian :good:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
taki wzór musi być w dużym rozmiarze, inaczej będzie karykatura... szukaj 18", na pewno nie pożałujesz. wygląd będzie o niebo lepszy, a komfort jest porównywalny do 17tek

najchętniej to chciałbym spróbować pojeździć na tych i na tych, żeby ocenic, bo powiem CI szczerze, że nie chciałbym później żałować, że kupiłem takie, a nie takie:wink:

jeździłem w A3 na gumie 225/45/17 i wymieniłem na 225/40/18 (letnie). na 17 calach to jeździłem zimą :decayed: dla mnie komfort bez zmian :good:

Moze u Ciebie są mniejsze dziury;D

---------- Post dopisany 21-04-2012 at 08:35 ---------- Poprzedni post napisany 04-04-2012 at 22:11 ----------

Uało się mi naprawić tempomat, pomogła wymiana czujnika. 69 zł w ASO:wink:

Opublikowano
taki wzór musi być w dużym rozmiarze, inaczej będzie karykatura... szukaj 18", na pewno nie pożałujesz. wygląd będzie o niebo lepszy, a komfort jest porównywalny do 17tek

najchętniej to chciałbym spróbować pojeździć na tych i na tych, żeby ocenic, bo powiem CI szczerze, że nie chciałbym później żałować, że kupiłem takie, a nie takie:wink:

Dlatego kup 18ki żebyś nie żałował, że kupiłeś 17ki bo już kilka osób żałowało. :wink4:
Opublikowano
  • Autor

A więc tak. Miałem możliwość założenia 18-tek żeby zobaczyć jak się jeździ i powiem szczerze, że jestem z mile zaskoczony. Myślałem, że bedzie o wiele gorzej. W sumie, to nie jest dużo gorzej w porównaniu do 16-tek, z tą tylko róznicą, że pasażerowie z tyłu zauwazyli że bardzo buja, dlatego czy mógłby mi ktoś odpowiedzieć na moje pytanie?

a Tak się moje wozidło prezentuje na 18-cie:wink:

a43800x600.jpga43800x600.jpga43800x600.jpg

a41800x600.jpg

a4800x600.jpg

20120427003800x600.jpg

20120427002800x600.jpg

Wogole, jak wam si widzą te koła? z gumami mogłbym je miec za 1800 dobra to jest cena? wiem, że duży prześwit, ale to jest standardowe zawieszenie 1BA, dzięki koledze Siemian już nie długo stanę się posiadaczem 1be

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.