Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dziwny huk przy gaśnięciu silnika


afcraku

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam taki problem:

posiadam audi a4 1.9 TDI 130 KM od ponad roku, w tym czasie auto zgasło mi przy ruszaniu trzy razy i za kazdym razem gdy gaśnie wydobywa się straszny huk, dosyć głośny. Ostatnio zdarzyło mi się to jakiś tydzień temu i ten "huk" był jeszcze bardziej spotęgowany. czy jest to związane z kołem dwumasowym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam taki problem:

posiadam audi a4 1.9 TDI 130 KM od ponad roku, w tym czasie auto zgasło mi przy ruszaniu trzy razy i za kazdym razem gdy gaśnie wydobywa się straszny huk, dosyć głośny. Ostatnio zdarzyło mi się to jakiś tydzień temu i ten "huk" był jeszcze bardziej spotęgowany. czy jest to związane z kołem dwumasowym?

raczej na pewno to koło 2 masowe:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też obstawiam dwumasę. podjedź do jakiegoś mechanika niech posłucha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm u mnie też pojawił się huk ale żadne inne objawy nie występują. Jak to sprawdzić jeszcze można?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaczął szarpać przy ruszania i biegi od 1 do 3 zaczeły ciężej wchodzić, ale nawet po wymianie nadal mam problem z drugim biegiem

nie wielki ale jednak

Spróbuj odpowietrzyć sprzęgło ale przy pomocy pneumatycznego urządzenia, maja coś takiego w ASO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak na razie tylko jest huk to czas juz wymieniać dwumase czy jeszcze troche moge pojeżdzić? Nic sie nie stanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem wiem tylko chciałem w pierwszej kolejności pare innych rzeczy a przy moich nieduzych przebiegach chciałem troche jeszcze poczekac jesli nie jest to bardzo pilne. Razem z dwumasą mam wymienić sprzęgło? Co jeszcze potrzebne mi bedzie? Także Łożysko oporowe i docisk? Coś jeszcze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to jest huk czy takie głośne i głuche stuknięcie? bo ja takie coś mam od początku jak mam auto czyli od ponad 100 tysiecy kilometrów i żadnych innych objawów do tej pory nie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...