Skocz do zawartości
IGNOROWANY

TUNER TV dla RNS-E - gatunek wymarły ?


peju

Rekomendowane odpowiedzi

Na poczatku chcialem zaznaczyc iz przeszukalem forum pod katem tunera TV.

Czesc rzeczy sie dowiedzialem, ale mam inne pytania.

Po pierwsze, sadzac iz to niezly bajer i taki "luksusowy", spodziewalem sie ze po wpisaniu w google frazy "rns-e + tuner tv + cena" moim oczom ukaze sie tysiace ofert w przeroznych konfiguracjach. Wpisuje, klikam i... rece opadywuja normalnie...

To jedyne co udalo mi sie znalezc:

http://naviservice.com.pl/?item=212&t=1330177501

Narazie celowo pomijam allegro.

Czy rzeczywiscie ten tuner to jest jakis gatunek wymarly? Az takie sa problemy by to zdobyc?

Druga sprawa, czy oczy mnie nie myla... to obsluguje cyfrowa TV ?

I pytanie do uzytkownikow ktorzy mieli do czynienia z tym sprzetem.

Tuner z linku posiada port USB. Czy ktos wie jakie obsluguje formaty? Czy odtwarza juz jakies pliki video czy nadal tylko MP3?

I jesli mnie uszy nie myla, gdzies mi sie obilo, iz aby obraz video byl odtwarzany w trakcie jazdy trzeba cos tam odblokowac lub dokupic, prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten sam tuner jest tutaj:

http://www.sklep.hadron.pl/product-pl-3483-Tuner-Cyfrowy-TV-DTR-1303-DVB-T.html

ale juz bez kabli do rns-e. Jak widac cena robi roznice.

Wpierw chcialem sie Was spytac o opinie, glownie posiadaczy tunera.

Wkurza mnie tez info typu "usb obluguje multiumedialne formaty" ale jakie konkretnie to nie racza napisac.

Powiedzcie mi jeszcze...

bo ja juz zapomnialem co to sa plyty CD wiec zmieniarka w schowku mi nie potrzebna. Jak ja odlacze i wywale, a na jej miejsce zamontuje tuner, to rns-e nie wywali zadnego bledu? Bedzie dzialac normalnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadam zamontowany tuner tv dvb-t. I powiem tak. Tuner cyfrowej tv w za bardzo nie sprawdza się w aucie. W analogowym tunerze jak jest chwilowy zanik sygnalu to obraz troche przysnieży i jakoś się to ogląda. Gorzej wygląda to w dvb-t. Podczas jazdy obraz przycina i praktycznie nie da się oglądać tv.Zmienialem anteny i nic nie pomagało, więc dałem sobie z tym spokoj. Mieszkam w odległości ok 25-30km od nadajnika tv. Dopiero jak zbliżyłem się do ok 15km do nadajnika nie było przycięć obrazu. mój tuner z usb obsługuje tylko zdjęcia i pliki mp3.

Jeśli chodzi o odblokowanie tv podczas jazdy to są na to dwa sposoby. Pierwszy to zakup i podłączenie emulatora. Jest to koszt ok 300zł. Ja wybrałem drugi czyli modyfikacja oprogramowania. Koszt zerowy ( potrzebne pliki dostępne w necie) natomiast zanim wszystko zgrałem do kupy to troche nerwów mnie kosztowało. Wgralem VIM hack to zniknął pl język i sds. Ale da się wszystko zgrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety, ale tuner w rns-e to koszt okolo 1000zl, sam tuner nie jest problemem, ale potem trzeba dostawke kupic i montaz itp, gra nie warta swieczki ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tuner ale analogowy.

Pomoże mi ktoś z klubu (z okolicy) to odblokować.

Jestem z Zawiercia, Blisko mam do D.G. Sosnowca, Siewierza itp.

Druga sprawa... Chętnie kupie takie antenki jakie są w ogłoszeniu wyżej, bo ja mam takie na wąsach, a na tych szybkach planuje dać roletę i nie do końca mi pasują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...