Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFF] Wskaźnik temperatury silnika nic nie pokazuje


matii

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem jak w temacie - w czym może być rzecz- gdzie wogole szukać czuników odpowiedizalnych za mierzenie temperatury??

może poprostu wysiadł wskaźnik na desce- podobno można sprawić żeby temperature pokazywał na panelu klimatronica - co musz ezorbić żeby to sprawdzic??

z góry dzięki za pomoc.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdziłem naradzie na postoju nr 51 z tych kodów klimatronica:

51: temperatura chłodzenia silnika (ect) in Oc - czy to to pokazuje temperaturę to którą powinien skazywać wskaźnik na desce rozdzielczej??

jeżlei tak to chyba tylko ten wskaźnik mi nie działa, bo temepratura n apostoju doszla sobie do 90 i tak sie otrzymywała-wiec wszystko jest chyba ok.

teraz mam pytanie co może być powodem ze ten wskaźnik nie działa:??- jak sie do niego dostać??może jakiś przewód się wypiął?? jak sie rozbiera deske??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeciez dostales link z kodami klimatronika.....

u ciebie na klimatroniku sprawdzasz kanal 49 a nie 51...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kod 49 to jest : licznik błedów sygnału prędkościomierza - a ja potzrebujke sprawdzić tempertaure silnika - i mi sie wydaje ze to kod 51..

wiem ze pisze inaczej ale to jest to czego szukasz :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, sprawdze więc;]

a tak wolą wyjaśnienia to 51 to so jest ??[br]Dopisany: 21 Kwiecień 2008, 12:56 _________________________________________________sprawdzałem i na klimatronicu pokazuje temperatur;]

czyli nie działa wskaźnik w desce rozdzielczej- w jaki sposób go naprawić??jak sie do niego wogole dostac??

pzodrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...