Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] pocas - SPRZEDAM


pocas

Rekomendowane odpowiedzi

Powiem jak wróżbita Maciej - odcinaaaaaaamy!!

Długo się zbierałem by odświeżyć wątek aż mnie dzisiaj nagle naszło. Jako że nie mam czasu wrzucać fotki każdej śrubki jaką wkręcę w furę. Dziś Was zaleje zdjęciami :decayed:

Plany z mojego pierwszego postu na forum poniękad zostały spełnione. Część jednak była pomyłką :) Dobra, lecimy. Co doszło nowego/ciekawego/nie potrzebnego ;p

Zewnątrz i silnik:

- czerwona folia Glossy

- zderzak przód S-line

- zderzak tył S4

- grill S4

- listwy drzwiowe S-line

- lotka S-line

- lustra S4

- wydech 1.8T + koncówki Ulter 90mm

- sprężyny Eibach

- amortyzatory Bilstein B6

- lampy bi xenon na soczewkach A6C7 + Osram Xenarc Blue Vision

- tylne lampy led

- fmic + pełen dolot do samego silnika z map sensorem

- wycięty kat

- hybryda BRD ze strojeniem CompSport (bajki o niewstających BRD mogę wsadzić między bajki)

- EGR

- hamulce 320mm przód i 288mm tył

- przewody w oplocie

Środek:

- kierownica A4 B8 MF

- stołki skóra + alcantara + grzanie

- sufit s-line

- pakiet światło pełen

- RNS-E RNS-E Led + gałki chromowane

- Bose

- kamera cofania Audi z ori blenda Q7

- zmieniarka CD

- 4 el szyby + satynowe guziki

- satynowy przełącznik świateł

- nakładki na pedały RS4

- szufladki w chromie + podświetlenie

- kolorowy FIS

- gałka zmiany biegów skóra pikowana

Reszty nie ma co wymieniać bo było tego od zaj... Jak już mówiłem. Nie pamiętam każdej śrubki :)

az1y.jpg

vp5v.jpg

x12z.jpg

oe5b.jpg

pb4q.jpg

88je.jpg

c6wk.jpg

6o1y.jpg

qnzk.jpg

18p5.jpg

ayg6.jpg

bqfs.jpg

07zm.jpg

q7r3.jpg

-------------------------

20130522195842.jpg

20130522195825.jpg

20130522195816.jpg

20130522195747.jpg

20130522195721.jpg

20130522195646.jpg

20130522194756.jpg

dsc00919c.jpg

------------------------

20130416at220154.jpg

20130416at220811.jpg

20130416at215225.jpg

20130416at214727.jpg

20130416at214050.jpg

20130416at213743.jpg

20130416at213513.jpg

20130414at190049.jpg

20130414at185758.jpg

20130414at185851.jpg

20130414at190551.jpg

20130414at190344.jpg

20130414at190317.jpg

20130414at190253.jpg

20130414at190222.jpg

20130414at190156.jpg

----------------------------------------

Przyznam się że auta szukałem może dosłownie tydzień. Znajomy mówił, poczekaj, jeszcze będzie ich wysyp. Prawda była taka że nie miałem czym jeździć i trzeba było coś na szybko znaleźć. Już wcześniej (za czasów starego auta) podobało mi się Audi. Tak więc długo nie myślałem co kupie ; P Wymagania, które sobie postawiłem na początku szybko zmieniłem i tak o to wpadł mi w ręce totalny golas.

Wyposażenie:

- silnik 1.9 TDi AVF

- karoseria

- fotele naleśniki

- cztery koła na biedronach

- parujące reflektory

- radio na kasety

- subwoooofer ;]

- 2x szyby el.

- parktronic tył

Nie miałem co płakać. Zabrałem się za zbieranie gratów. Mój hype na kupowanie zawiesiła stawka oc/ac, która była przewidziana dla mojego wieku, a że to było moje pierwsze auto, które nie było firmowe to zonk był znaczący ;]

Po krótce co było zrobione:

- oczywiście rozrząd, płyny, możliwe uszczelki, filtry, nowy EGR

- RNS-E z klimą 2 din

- przed głośniki, subwoofer i wzmacniacz Bose

- nowe pióra

- lampy Depo + hidy dexo 5000k

- pełen fis

- zimówki Fuldy 16''

- letnie Tomasony 18'' ET30 i Uniroyale 235/40/18... szeroko jest ;>

- lampki ledowe do oświetlenie tablicy

- komplet hebli 320mm z przewodami w oplotach (dzięki devastation za wszystkie wskazówki)

- program zrobiony na 170KM.

- fotele kubełkowe z B7

- przednie boczki w alcantarze z pełnym pakietem światło

- podświetlenie wizytownika i uchwytu na kubek

- nie pamiętam ;]

Koniec pierdo.. pora na fotki.

mg0137s.jpg

mg0138.jpg

mg0111.jpg

mg0141c.jpg

mg0140bc.jpg

mg0143r.jpg

mg0139.jpg

mg0154i.jpg

mg0155i.jpg

mg0142.jpg

img0117gl.jpg

mg0153z.jpg

mg0152.jpg

mg0148.jpg

mg0147.jpg

Plany. Jeśli chcesz rozśmieszyć Boga, powiedz mu o swoich planach... ;]

- przede wszystkim! Polerowanie lakieru. Zestaw zamówiony. Garaż się wietrzy.

- ringi ringi! Możecie gadać co chcecie. Mnie się podobają :D Z moim panem magikiem od lamp jestem umówiony by podjechać z nimi i pomyśleć o białym zestawie i innych soczewkach.

- większe talerze na tylne hamulce

- jakaś sprężyna co by nie było allroada ;]

- silnik od tylnej wycieraczki :D

- kierownica trójramienna w skórze, podłokietnik w alcantarze i gała s-line

- ciemne szyby

Ej dobra, prawda jest taka. Co się pojawi fajnego w dziale Sprzedam to biorę i zakładam ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mody na plus,kolor tez odpowiedni,dawaj ja na glebe , szkoda ze Avant-no ale ja juz tak mam :wink: jeszcze bym ten chrom wywalil z grillow i ta listwe w klapie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładne wozidło...mody na plus...a te ringi to sam zakładałeś?są niezbyt...ja też miałem(były jak juz go kupiłem) i niechciałem zmienić ale potem nie dość że mi sie obrzydły to jeszcze zaczęły sie matowić i zaczeła schodzić jakby warstwa ochronna..lakier z klosza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo ładna sztuka wielki + za mody no i powodzonka w dalszych bo w b6 jest co rezac :decayed:

czy mi sie wydaje czy fele przednie troszku wystaja??

kupuj gwint i dawaj ją na glebe wtedy bedzie mega:banan:P-U-M-A ma chyba w dobrej cenie i nawet ma u siebie wrzucony i bardzo chwali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajna ta twoja a4, mody jak najbardziej na plus, fajne koło, jak ją delktanie obniżysz, przynajmniej -30mm to będzie naprawdę ciekawie :wink::thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no fajna sztuka mody na plus ;) na ziemie ja :-P tylko mi troche te przednie lampy nie pasuja ale to kwestia gustu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz mam pytanie. Założyłem te opony i felgi i... dziwnie się jeździ. Miałem wcześniej 18'' w Toyocie Avensis ale przy rozmiarze 225/45/18 i ET45. Tu jest z goła inaczej. Przede wszystkim jest szum. Dość specyficzny. Do tego przy około 80km/h kierownica minimalnie skacze po pare mm lewo/prawo. Krzywe felgi? Źle wyważone koła? Czy po prostu taka charakterystyka takiego szerokiego zestawu?

Ringi sam kupiłem. Jestem ich zwolennikiem i za cholerę nie mogą pojąć czemu ringi wymyśliło BMW, a nie Audi. Przecież to my mamy kółka w logo ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

felgi masz zle wyważone lub krzywe niestety musisz sprawdzic w jakims dobrym zakladzie wulkanizacyjnym

---------- Post added at 19:54 ---------- Previous post was at 19:52 ----------

a co do jazdy to pamietaj ze przy 235 juz czujesz dobrze koleiny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No czuje dobrze ;] ale to nie jest ważne. Efekt uzyskuje się kosztem ;]

Mnie chodzi bardziej o to łopotanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Padło z prawdziwego zdarzenia.. Witek karta tobie nie padła podczas robienia fot temu czemuś:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No zgrabny Avancik i ciekawe nawet to koło :) coś przy silniku będziesz grzebał ? :decayed:

Magik co mi zrobił program namawiał mnie na hybrydę turbiny (?). Podobno wyciągają obecną dmuchawkę, ładują w nią graty z BRD i podobno (także) lekko 200KM wchodzi. Koszt 1600zł. Nooo, takie cuda to chyba w Plusie więc sobie odpuściłem na razie. Na razie ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie nie. No FMIC to podstawa. Już dawno załapałem że jego montaż to w zasadzie podstawowa podstawa ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do tego jeszcze wydech zrobić, kupe siana a tylko 190KM - 200KM przy zmianie wtrysków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobre wozidelko z LDZ:) oponka ciekawa, mam zamiar kupic podobna i troche sie obawiam jak to bedzie sie zachowywac na drodze... co do ringow, kwestia gustu:decayed: program robiles w LDZ? jestem z Piotrkowa i szukam czlowieka z hamownia, jakos na wakacje, bo musze ogarnac silnik jeszcze... pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No zgrabny Avancik i ciekawe nawet to koło :) coś przy silniku będziesz grzebał ? :decayed:

Magik co mi zrobił program namawiał mnie na hybrydę turbiny (?). Podobno wyciągają obecną dmuchawkę, ładują w nią graty z BRD i podobno (także) lekko 200KM wchodzi. Koszt 1600zł. Nooo, takie cuda to chyba w Plusie więc sobie odpuściłem na razie. Na razie ;]

no te 200 koni to nie po samej suszarce, tak jak kolega pisał jeszcze coller, wtryski i by było coś koło 200 :wink:

o widzę że z ŁDZ, jutro robimy małego spota ze znajomymi także wpadaj jakby co na Pasaż Łódzki ok 16 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie gil do pasa to bym się zjawił ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no w końcu tą Twoją furkę mogę obejrzeć :decayed:

mody na wieeelki + :thumbup1:

i widzę kilka znajomych akcentów :tongue:

co do opon... to najlepiej sprawdź na prostej drodze gdzie nie ma kolein.. wyważenie to podstawa- przy tym powinni wiedzieć czy felgi są ok..

a "łopotanie" jak to nazwałeś to może takie "huczenie" ? - opony masz nowe czy używane? może być winna też zbieżność :eusathink: czy jej brak..

1 jeśli używki- mogą być np wyząbkowane

2 kiedyś (raz w życiu) kupiłem nówki wanli S1088 na licencji dunplopa (bieżnik identyczny jak dunlop nie pamiętam 9090chyba) i huczały od nowości strasznie.. Myślałem że może to się jakoś wytrze i przestanie ale po jakimś miesiącu czy dwóch sprzedałem w piz_du żadnej poprawy

także masz kilka tematów wg mnie do sprawdzenia..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem leżał w złym wyważeniu. Oczywiście młotki u których robiłem pierwszy raz obsługę kół ustawili sobie dość duży margines błędu, który był niestety wyczuwalny w samochodzie. Przy okazji nabicia klimy zrobiłem drugi raz wyważenie i teraz jest malina. Znajome akcenty są. Fakt ;]

Mija 10 kwietnia ( :P ) i zaczynam szukać sprężyn bo już nie mogę z tego allroada ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...