Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] pocas - SPRZEDAM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzięki za odpowiedź Waldek. Witek bardzo gustownie rzeźbisz czarnulę. Nic dodać, nic ująć:wink:.

Opublikowano

to sa te same diody co z przodu? bo te z przodu swieca w roznych kierunkach... Sa zaznaczone miejsca do wiercenia?

Opublikowano

Kshyhu87 pytaj autora czy już zamontował :wink: (u mnie są ori więc nie pomogę)

Opublikowano
  • Autor

Tylko z przodu masz zaznaczone otwory montażowe. Tył musisz robić na oko.

Diody nie są kierunkowe. Bynajmniej nie widziałem jakieś różnicy.

---------- Post dopisany 13-01-2013 at 17:11 ---------- Poprzedni post napisany 11-01-2013 at 13:25 ----------

img0047x.png

O krok bliżej do kamery i tunera dvb-t.

Ostrość... Muaaa:facepalm:

Opublikowano
Weź nic nie mów... Widziałem podobne mody u wrclaguny i pumy. Nie wiem jakie u nich były ofiary, ale u mnie spore. Przełącznik "dawca" - rozwalony dremelem na czynnik pierwsze. Został sam pstryczek "chromowany" - bardziej satynowy. Cała zabawa polega na przełożeniu trzpienia do którego jest przymocowany przełącznik. Jak już go rozwaliłem na czynnik zauważyłem zatrzaski :) Niestety dojście do nich jest dopiero po rozwalaniu przełącznika ; ) Jak coś to służę pomocą ;)

gratki modów :thumbup1:

no ten przełącznik chrom fajny- też to męczę, jeden dawca umarł za bardzo sie na nim wyżyłem i nie stety pęk, zadaje sobie pytanie jak oni to przłożyli? teraz nie moge wytargać tego starego z obudowy, jakiś pomysł ?

Opublikowano

ładnie działasz :thumbup1:

założyłeś już przyciski szyb kierowcy, działa ci blokowanie tyłu

Opublikowano

Pocas pochwal się lepiej jak zrobiłeś kolor licznik :]

Miałeś pełnego czerwonego fisa i co dalej?? jaki kupiłeś licznik symbol, jak kodowanie, immo??

Szukałem, pytałem na forum i nic konkretów na ten temat :]

Opublikowano

Modziki do przodu i cos jeszcze będzie... :whistling::naughty:

A co do FISa i wymiany z MONO na COLOR to wiele zmienia w autku. :good::wink4:

Opublikowano
  • Autor

Kupiłem kolor od kolegi z forum pod B6 TDI. Nie pamiętam czy były tam jakieś specjalnie oznaczenia. Licznik poszedł od razu do kolegi cwiara, a ja parę dni później dosłałem swój. Wszystko zakodował w ciągu paru minut i na następny dzień miałem już kolororoo :)

akjam - będzie? Wysłałeś juz? :) Niestety muszę silniczki od szyb dokupić ;/

Opublikowano

Dobra jest ta Twoja padlina :oklasky:

Opublikowano
  • Autor

DSC00414_Small.jpg

DSC00410_Small.jpg

DSC00413_Small.jpg

Parę rzeczy wskoczyło od ostatniego razu.

- chromowany przełącznik świateł

- chromowany przełącznik szyb i lusterek

- swap z 2x na 4x szyby

- RNS-E zwykły -> LED

- RNS-E led gały chromowane

- hamulce na tył 288mm

- kamera cofania + adapter multimedialny

- pakiet światło w tylnych drzwiach

- lustra od S4

Opublikowano

grubo :good:

Opublikowano
grubo :good:

jeszcze grubiej :kox:

Opublikowano

Śledzę projekt od jakiegoś czasu i muszę przyznać że jest świetny. Jak jeszcze wpadły by zderzaki z eSy to była by bajeczka :kox:

Opublikowano
http://s9.postimage.org/kuav8sfez/DSC00414_Small.jpg

Parę rzeczy wskoczyło od ostatniego razu.

- chromowany przełącznik świateł

- chromowany przełącznik szyb i lusterek

- swap z 2x na 4x szyby

- RNS-E zwykły -> LED

- RNS-E led gały chromowane

- hamulce na tył 288mm

- kamera cofania + adapter multimedialny

- pakiet światło w tylnych drzwiach

- lustra od S4

Elegansio! :good: Lustra S4 to jest to. :kox::wink4: Reszta modzików też miodzio. :naughty: Sam myślę nad chromowanymi przełącznikami... :whistling:

BTW Jakiej to "d*py" szukasz na ścianę? :whistling:

Opublikowano

Grubo idziesz :thumbup:

Opublikowano

wy tu gadu gadu a ja bym przytulił ten środek do siebie :decayed: dobrze idziesz kolego:thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

Chcesz dekory kupić? :decayed:

Opublikowano

chyba stołki :banan:

Opublikowano
http://s9.postimage.org/kuav8sfez/DSC00414_Small.jpg

http://s9.postimage.org/i1hnorf2j/DSC00410_Small.jpg

http://s11.postimage.org/himeufxj3/DSC00413_Small.jpg

Parę rzeczy wskoczyło od ostatniego razu.

- chromowany przełącznik świateł

- chromowany przełącznik szyb i lusterek

- swap z 2x na 4x szyby

- RNS-E zwykły -> LED

- RNS-E led gały chromowane

- hamulce na tył 288mm

- kamera cofania + adapter multimedialny

- pakiet światło w tylnych drzwiach

- lustra od S4

bym powiedział że nawet bardzo grubo :kox::kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.