Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ B5 AFN++ ] Czarnulka na mercach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Ładne kreski...takiego przebiegu momentu chciałbym u siebie tylko boje się, że nie będę miał czym turba podlać przy .216:facepalm:

Tak czy inaczej o trakcji na mokrym do drugiego (a czasem trzeciego) biegu zapomnij:wink:

:naughty::naughty:

Opublikowano

długa 11 by dała sporo jeśli o paliwo chodzi:naughty:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Z pustego i salomon nie naleje:) kreski prawdę powiedzą.

---------- Post dopisany 17-04-2013 at 22:14 ---------- Poprzedni post napisany 08-03-2013 at 07:43 ----------

Wybrałem się dzisiaj do Zabrza...:whistling:

sam5135kopia.jpg

Taki efekt- 2 przejazdy:

audia4brd216.jpg

Miłe zaskoczenie na wykresie:)

WIęcej zdjęć wkrótce...:)

Opublikowano

to już wiadomo czemu zabiegany jesteś, no nic się nie dzieje wcale :polew::wink:

Opublikowano
  • Autor

Można powiedzieć ze mechanika ogarnięta:)

Opublikowano
  • Autor

Powiem Ci ze przyjemnie się wracało do domu:D

Opublikowano

no to mogę w końcu się z kimś zmierzyć :polew:

Opublikowano
Powiem Ci ze przyjemnie się wracało do domu:D

a jak sprzęgło to znosi? u mnie przy 148km/350nm już niedomaga :facepalm:

Opublikowano
  • Autor

Wsadziłem od awxa...na razie trzyma:)

Opublikowano
Wsadziłem od awxa...na razie trzyma:)

a no chyba że tak :thumbup1: zniesie taki setup spokojnie :wink:

Opublikowano
  • Autor

Jestem ciekaw jak dwumas sobie z tym poradzi...bo został ori:decayed: Trzeba będzie niedługo zobaczyc jak się na poszczególnych biegach zbiera:wink:

Opublikowano

godzina 22 koło ronda w kłodnicy kreska do świateł na piastach :polew::polew::polew:

a ogólnie Rafał powiedz mi jak ogarniasz teraz moc bo troszku jej przybyło ( jak by nowe autko, tylko że stare twoje co nie ? )

Opublikowano

Ładny wynik,to już przyjemnie jedzie:wink: i daje rade 18nastki toczyć:naughty:

Opublikowano
  • Autor

Powiem Ci ze nie miałem kiedy poogarniac. Wczoraj powrót na spokojnie a dzisiaj do roboty na zimnym nie chciałem szaleć. Ale tak jak mówisz nowe autko:) tak czy inaczej mnie lykniesz...ale nie to było moim celem;D pierwszy plus to ten moment i ulga ze brd wstaje jak powinno a tego obawiałem się najbardziej.

Opublikowano
Powiem Ci ze nie miałem kiedy poogarniac. Wczoraj powrót na spokojnie a dzisiaj do roboty na zimnym nie chciałem szaleć. Ale tak jak mówisz nowe autko:) tak czy inaczej mnie lykniesz...ale nie to było moim celem;D pierwszy plus to ten moment i ulga ze brd wstaje jak powinno a tego obawiałem się najbardziej.

ja sobie żartuje :decayed: ale przewieziesz mnie bo chce zobaczyć jak teraz jest :P

Opublikowano
  • Autor

Sam się przejedziesz:)

Opublikowano
Z pustego i salomon nie naleje:) kreski prawdę powiedzą.

---------- Post dopisany 17-04-2013 at 22:14 ---------- Poprzedni post napisany 08-03-2013 at 07:43 ----------

Wybrałem się dzisiaj do Zabrza...:whistling:

http://imageshack.us/a/img40/2097/sam5135kopia.jpg

Taki efekt- 2 przejazdy:

http://imageshack.us/a/img109/4364/audia4brd216.jpg

Miłe zaskoczenie na wykresie:)

WIęcej zdjęć wkrótce...:)

Widzę RS6-tki na miejscu:naughty::thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

Yeap...on board sir:hi:

Opublikowano

hehe już siedzą muszę na żywo obczaić jak się prezentuje

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.