Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ B5 AFN++ ] Czarnulka na mercach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Między czasie wpadło foto by majkel:naughty::jerk:

http://imageshack.us/a/img689/8541/ir4x.jpg

kalendarz:whistling:

---------- Post dopisany at 21:36 ---------- Poprzedni post napisany at 21:35 ----------

ile przejechałeś od strojenia do wydmuchanej uszczelki?

Opublikowano
  • Autor

Ok. 15000. Nie nadążałem dolewać G12- kompresja szła w układ. Silnik był już mocno zmęczony i gdyby nie pilna potrzeba auta byłby wałek od SDI, a tak jedynym modem będzie zmiana oliwy z 10W na 5W:wink:

Opublikowano

tez ostatnio probowalem obkleic wsteczny na czarno ale zrezygnowalem i dam czerwona folie :wink: 170ps nie jest Ci juz mało ? :decayed:

Opublikowano

Ale klops

Wysłane z mojego XT910 przy użyciu Tapatalk 4

Opublikowano
  • Autor

Klops za 2400:thumbdown:

tez ostatnio probowalem obkleic wsteczny na czarno ale zrezygnowalem i dam czerwona folie :wink: 170ps nie jest Ci juz mało ? :decayed:

Już od dawna mam wrażenie że coś słabo idzie:decayed: A czasy te same:wink:

---------- Post dopisany at 15:02 ---------- Poprzedni post napisany at 15:01 ----------

Motul 8100 5W40 na miejscu. Zamówione u dzika o 16-30 wczoraj i dostawa dzisiaj o 10 :D

Opublikowano

No dziku ma na maxa szybki czas dostawy:jerk: ja najszybciej jak miałem to zamówienie o 20, i z samego rana u mnie, poprostu musi mieć dystrybucje w większych miastach, daje telefon do oddziału w twoim regionie i paczka leci:naughty:

Opublikowano
  • Autor
No dziku ma na maxa szybki czas dostawy:jerk: ja najszybciej jak miałem to zamówienie o 20, i z samego rana u mnie, poprostu musi mieć dystrybucje w większych miastach, daje telefon do oddziału w twoim regionie i paczka leci:naughty:

I na takich można liczyć:wink:

---------- Post dopisany 14-10-2013 at 11:20 ---------- Poprzedni post napisany 11-10-2013 at 16:25 ----------

Czarnulka dalej ma kaprysy- tym razem aku:grin:

Wybór padł na Boscha S5 77ah/780A.

Opublikowano

i jak autko jeździ ???

Opublikowano
  • Autor

Motorownia pracuje bardziej miękko, wydaje mi się że minimalnie ciszej, ale narazie mam docierać przez 1000km.

---------- Post dopisany 16-10-2013 at 08:55 ---------- Poprzedni post napisany 14-10-2013 at 12:01 ----------

Wrzucam bo zapewne gdzieś się zapodzieje, a może komuś odpowie na pytanie ile kosztuje w miarę przyzwoity remont AFN-a:wink: Taniej nie będzie:grin:

Pierwszy olej jak widać, za 1000km będzie zalany x-cess.

ylmd.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.