Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ B5 AFN++ ] Czarnulka na mercach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Pewnie...lakier w szpreju i ogień:wink:

Opublikowano

za***isty ten czarny ,co za farba o ktorej mowiles,mogles mi ja podrzucic :decayed:

Opublikowano
  • Autor

A widzisz...to jest lakier termiczny firmy BOLL...daje rade...22PLN-y.

Opublikowano

widze sprzeglo wykonczyles ze wymieniasz ;p

Opublikowano
  • Autor

Nie nie...stare m się świetnie...pójdzie niebawem na deal...koników przybędzie więc nie ma potrzeby, żeby się śizgały...:whistling:

Opublikowano
A widzisz...to jest lakier termiczny firmy BOLL...daje rade...22PLN-y.

f*ck mam tylko 5zeta i to jeszcze mati je ma :polew:

Opublikowano
  • Autor

Ja Ci mówiłem...bierz fanty rzeczowe, to nie...:grin:

Opublikowano
Ja Ci mówiłem...bierz fanty rzeczowe, to nie...:grin:

fakt mowiles :facepalm:

moglem wziasc nike-a

Opublikowano
Ja Ci mówiłem...bierz fanty rzeczowe, to nie...:grin:

fakt mowiles :facepalm:

moglem wziasc nike-a

ola ola nike nie ma bata mogłeś brać żeton do wózków i miał byś hehe :P

Opublikowano
  • Autor

żeton i ledy:D

Opublikowano
:doh:
Opublikowano

łukasz przez tą gałkę co masz w aucie pół nocy nie przespane, wszystko przez ciebie :whip2::polew:

a mam pytanie ale poważne czy mogę 5 zł w ratach :hi::polew:

Opublikowano
łukasz przez tą gałkę co masz w aucie pół nocy nie przespane, wszystko przez ciebie :whip2::polew:

a mam pytanie ale poważne czy mogę 5 zł w ratach :hi::polew:

To bierz Magnez teraz na wszystko jest magnez wszedzie go pełno :grin:

nie pitol tylko bier i pamietaj o fakturach dla frimuśia :naughty:

Mowisz raty mozliwe do spłaty :polew:

Opublikowano
łukasz przez tą gałkę co masz w aucie pół nocy nie przespane, wszystko przez ciebie :whip2::polew:

a mam pytanie ale poważne czy mogę 5 zł w ratach :hi::polew:

To bierz Magnez teraz na wszystko jest magnez wszedzie go pełno :grin:

nie pitol tylko bier i pamietaj o fakturach dla frimuśia :naughty:

Mowisz raty mozliwe do spłaty :polew:

myślałem na raty może 20 :P

Opublikowano
łukasz przez tą gałkę co masz w aucie pół nocy nie przespane, wszystko przez ciebie :whip2::polew:

a mam pytanie ale poważne czy mogę 5 zł w ratach :hi::polew:

To bierz Magnez teraz na wszystko jest magnez wszedzie go pełno :grin:

nie pitol tylko bier i pamietaj o fakturach dla frimuśia :naughty:

Mowisz raty mozliwe do spłaty :polew:

myślałem na raty może 20 :P

a to sie da rozbic 5zl na 20 rat :polew::polew::polew::polew:

Opublikowano

sensowny setup na moc składasz:wink:

a co z wtryskami, pompą i IC?

Opublikowano
  • Autor

Pompa seria, wtryski .216 już na aucie, graty na IC skompletowane...zestaw był robiony pod turbo awx, a że się trafiło BRD w super pieniądzach to nie mogłem go sobie odmówić:wink:

Planuję, też wyciąć środkowy tłumik i zostawić tylko końcowy.

Wątpię, że będą większe wtryski czy pompka 11. Liczę na 170ps...a co będzie wykres pokaże...tak czy siak będzie :jerk::banan:

Opublikowano

szkoda że nie 0,230, miałbyś setup dokładnie jak u mnie i chętnie bym porównał wyniki:whistling:

Opublikowano
  • Autor

No to już przyjemnie się robi przy takim setupie...Ty masz zwykłe BRD czy z kutym kołem kompresji? Chodzi mi kiedy Ci turbo wstaje bo się naczytałem że niektóre są dość leniwe.

Opublikowano

Zwykłe, ale porównywałem wykresy z przerobionym i różnica była minimalna na korzyść tego kutego.

Moje nie wstaje jakoś super nisko jak np hybrydy, ale tragedii też nie ma.

Tak czy inaczej o trakcji na mokrym do drugiego (a czasem trzeciego) biegu zapomnij:wink:

wykres.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.