Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Czarny CWIAROWÓZ

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
To Ty nie widziałeś jak jego koło mojej stoi :facepalm:

Nie pier*** ze masz b6 suv? :grin:

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
To Ty nie widziałeś jak jego koło mojej stoi :facepalm:

Nie pier*** ze masz b6 suv? :grin:

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

jeszcze wyży :grin:

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

dzięki za życzenia :decayed::grin:

Opublikowano

Spox.

Dawno nikt tu nie zaglądał :grin:

Doszły wlepki :decayed:

Jedna ze zlotu OEM+ a druga indywidualna cwiarowa :grin:

cwiara.jpg

Opublikowano
:decayed:
  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Dzis doszedł kolejny mod. Montaż zderzaka ze spryskami i całego układu mycia lamp. Następnie bedzie montowany układ samopoziomowania.

-nowy zderzak ze spryskami (szkoda ze nie s-line:slina:)

-nowy zbiornik płynu do spryskiwaczy pod xenon

19c56edf3a2ec3c7med.jpg

67805e514936366amed.jpg

49ecca9846f7ce64med.jpg

Opublikowano
Dzis doszedł kolejny mod. Montaż zderzaka ze spryskami i całego układu mycia lamp. Następnie bedzie montowany układ samopoziomowania.

Mamy sobie wyobrazic? A gdzie foty?

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

A ile to roboty :grin:

Sent from my iPhone5 using Tapatalk

Opublikowano
Spox.

Dawno nikt tu nie zaglądał :grin:

Doszły wlepki :decayed:

Jedna ze zlotu OEM+ a druga indywidualna cwiarowa :grin:

http://s9.postimg.org/mwy0t82nv/cwiara.jpg

bardzo fajne wlepki :decayed:

Opublikowano
Dzis doszedł kolejny mod. Montaż zderzaka ze spryskami i całego układu mycia lamp. Następnie bedzie montowany układ samopoziomowania.

kiedy bixenon?:decayed:

Opublikowano

Trzeba bedzie pomyslec :D Juz nawet wiem kto mi je przerobi :grin:

Sent from my iPhone5 using Tapatalk

Opublikowano

odbiór osobisty zrób :guma: zrobimy sobie wycieczke cwiara, jest kilku w tych rejonach polski do objechania, także tego :grin:

Opublikowano
:polew::thumbup1:
Opublikowano
odbiór osobisty zrób :guma: zrobimy sobie wycieczke cwiara, jest kilku w tych rejonach polski do objechania, także tego :grin:

:thumbup1: tylko wtedy większe audi potrzebne to zabrania sprzętu

:thumbup:

Opublikowano
odbiór osobisty zrób :guma: zrobimy sobie wycieczke cwiara, jest kilku w tych rejonach polski do objechania, także tego :grin:

:thumbup1: tylko wtedy większe audi potrzebne to zabrania sprzętu

:thumbup:

wtedy polecimy moim

Opublikowano

no i moim :decayed::banan:

Opublikowano

Dzis doszedł kolejny mod. Automatyczne składanie lusterek po zamknięciu auta. Rozkładanie następuje po przekręceniu kluczyka w pozycje zapłon. Dzięki wielkie dla Domina za dostarczenie pinów do kostek drzwi :wink:

Opublikowano

no dobra opowiada jak to zrobił :decayed: na podnosnikach szyb.. czy tak jak z seata forum.... :decayed:

Opublikowano

Przy okazji mycia i woskowania mała sesja zdjęciowa :naughty:

0cdf75855d4bbff1med.jpg

dccff7100fdb12e1med.jpg

332b034bf82cb927med.jpg

b892326316dfa1cdmed.jpg

18b570b1a7107e22med.jpg

11a2bd56dabf1d6bmed.jpg

1d5d2e9ddf2c572emed.jpg

---------- Post dopisany at 21:19 ---------- Poprzedni post napisany at 21:16 ----------

no dobra opowiada jak to zrobił :decayed: na podnosnikach szyb.. czy tak jak z seata forum.... :decayed:

Zrobione na dwóch domykaczach szyb za 33zł kazdy. O ile składanie lusterek szlo bez problemu to przy rozkładaniu cos swirowalo, więc zrobiłem rozkładanie przy włączaniu zapłonu.

Opublikowano

najlepsza wlepa na tylnej szybie z identyfikatorem :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.