Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Czarny CWIAROWÓZ

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ćwiartoliński widać, nie masz z kim pić, że tak modzisz:grin:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
Ćwiartoliński widać, nie masz z kim pić, że tak modzisz:grin:

Ten kompas po to założyłem bo ostatnio po spotach drogi do domu nie moge znaleźć :grin:

---------- Post dopisany 22-03-2014 at 19:23 ---------- Poprzedni post napisany 06-02-2014 at 18:58 ----------

Setup letni onboard :kox: Podziękowania dla Szymona :hi:

4a82e875ac2becf0med.jpg

53999a990eb321d5med.jpg

0b6b685f33778016med.jpg

Opublikowano

Ładny czarnuch :naughty:

Opublikowano

Grześ fajnie :thumbup1: ale tam sie między koło a błotnki cały liter zmieści :decayed:

Opublikowano

:kox:i na letnim walisz do BT?

Opublikowano
Grześ fajnie :thumbup1: ale tam sie między koło a błotnki cały liter zmieści :decayed:

Rafi, toz czlowiek nie wielbłąd :grin:

Opublikowano
Grześ fajnie :thumbup1: ale tam sie między koło a błotnki cały liter zmieści :decayed:

Rafi, toz czlowiek nie wielbłąd :grin:

ooo i mądrego to i miło posłuchać...:decayed:

Opublikowano
:kox:i na letnim walisz do BT?

A ile to roboty :grin: Mam nadzieje ze nie yebnie sniegiem :D

Opublikowano
Ćwiartoliński widać, nie masz z kim pić, że tak modzisz:grin:

Ten kompas po to założyłem bo ostatnio po spotach drogi do domu nie moge znaleźć :grin:

---------- Post dopisany 22-03-2014 at 19:23 ---------- Poprzedni post napisany 06-02-2014 at 18:58 ----------

Setup letni onboard :kox: Podziękowania dla Szymona :hi:

http://images61.fotosik.pl/788/4a82e875ac2becf0med.jpg

http://images65.fotosik.pl/791/53999a990eb321d5med.jpg

http://images64.fotosik.pl/791/0b6b685f33778016med.jpg

Ryju :jerk::jerk: :kox:

Opublikowano
:kox:i na letnim walisz do BT?

A ile to roboty :grin: Mam nadzieje ze nie yebnie sniegiem :D

a nawet jak yebnie to Grześ i tak ma tam na dwa tygodnie turnus wykupiony :polew::polew::polew: się roztopi :decayed:

Opublikowano

Do wiesny poczekam :polew:

Opublikowano

po roku namawiania, w koncu męska felga, teraz kolejny rok Cię pewnie do gleby będę namawiał :grin:

Opublikowano
:kox:i na letnim walisz do BT?

A ile to roboty :grin: Mam nadzieje ze nie yebnie sniegiem :D

Będę Cię holował w razie jak sypnie :grin:

jest :kox:

Opublikowano
:kox:i na letnim walisz do BT?

A ile to roboty :grin: Mam nadzieje ze nie yebnie sniegiem :D

Będę Cię holował w razie jak sypnie :grin:

jest :kox:

Chyba na gore do pokoju :grin:

Opublikowano

to też :grin:

Opublikowano

Za te felgi masz ode mnie plaskacza - i Ty o tym już doskonale wiesz :decayed:

Opublikowano

melduje się !! :wink:

Opublikowano

Felunek zacny, ja jutro startuje ze swoim :D

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

VFIZ na pokładzie :kox::banan: Mega urządzonko, Wielkie dzięki dla kolegi kicoro :hi:

zdj_cie_1.jpg

zdj_cie_2.jpg

Opublikowano

wujek dawaj to do mnie:kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.