Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kibice żużla


moskal

Rekomendowane odpowiedzi

No to se popatrzyłem,ja mam cyfre+

http://www.drhtv.com.pl/transmisja-4246.html[br]Dopisany: 27 Sierpień 2011, 23:33_________________________________________________

No chyba tak,ale ten młody australijczyk jest :gwizdanie: a Petersen to szmata,nawet tu jest uważany za zero :good:

Szmata nie jest, tylko w kratkę "pomyka" :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może lekko zużyta ścierka,ważne że za rok go niezobaczę w GP.I to mnie bardzo cieszy!!! :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może lekko zużyta ścierka,ważne że za rok go niezobaczę w GP.

jesli nie wejdzie do GP to bedzie kosztował gruube pieniądze w Elidze :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może lekko zużyta ścierka,ważne że za rok go niezobaczę w GP.

jesli nie wejdzie do GP to bedzie kosztował gruube pieniądze w Elidze :naughty: :naughty: :naughty:

Na to wygląda,że nie dostanie się do GP.Dwa razy dostał dziką kartę.Ile można więcej.Jest hamski i zato go nie lubie.Kenet jest oki. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żółta podprowadzająca :slina: :slina: :slina: - anioł :shocked:

znam znam

http://www.facebook.com/profile.php?id=1393071054&ref=ts :kox: :kox: :kox:

jej siostra zawsze na niebieskim stała ;(

(*)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie na temat jednego zawodnika z GP w przyszłym sezonie ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedługo wprowadzą że tylko jeden kawaler może jeździć, jeden po 30-tce a reszta musi mieć min. 2-kę dzieci :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysle ze tak jak dotychczas tone bedzą nadawać AJ , Greg i JArek. Tyfus tez powinien cos zrobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TG ponoć coś poprawiał przy motorach.

Mam nadzieję, że Hampel się postara a Gollob zabierze punkty Gregowi[br]Dopisany: 10 Wrzesień 2011, 18:55_________________________________________________Gollob w pierwszym biegu 1 pkt.

Pedersen ( wykluczony ) w swoim stylu, rozkłada ludzi po bandach :thumbdown:[br]Dopisany: 10 Wrzesień 2011, 19:22_________________________________________________Gollob 0 pkt

Aż boję się jak jutro w lidze pojedzie[br]Dopisany: 10 Wrzesień 2011, 19:43_________________________________________________TG 3 biegi = 1 pkt i do tego zero walki. Chyba przedobrzył z przygotowaniem sprzętu

Co się .urwa dzieje ?

Pięknie Hampel w 10 biegu[br]Dopisany: 10 Wrzesień 2011, 20:03_________________________________________________GP masakrycznie :wallbash::thumbdown: ;([br]Dopisany: 10 Wrzesień 2011, 21:19_________________________________________________Greg wygrał GP

Mamy nowego mistrza świata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje że jutro na komarówce kibice zardzewialej owacyjnie przywitaja nowego Mistrza Świata. Dodam że przyjedzie tez II vice mistrz ;)

Derby juz niedługo :)

Tylko FALUBAZ :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje że jutro na komarówce kibice zardzewialej owacyjnie przywitaja nowego Mistrza Świata. Dodam że przyjedzie tez II vice mistrz ;)

Derby juz niedługo :)

Tylko FALUBAZ :evil:

Greg jechał jak profesor wczoraj. AJ też b. dobrze. Graty dla Falubazu.

Ładnie pojechał (walczył) Pedersen.

Gollob dno totalne (przebłysk w jednym biegu)

Szkoda Hampela, jechał ładnie ale w ostatnich 2 biegach po 0 pkt (cholera wie co się stało)

Dzisiaj w Gorzowie Stal może mieć bardzo ciężko.

Ciekawe jak będzie z tym przepisem o jednym żużlowcu z GP w klubie.

Dla mnie to totalna głupota ale jak jednak tak będzie to Falubaz może mieć bardzo ciężko w przyszłym roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...