Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kibice żużla

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

No niezłe jaja ale ważne że jest wygrana :good:

NYNA a jak tam Nicki ??? masz jakies nowe info kiedy bedzie jeździł ???

Opublikowano

Nie wiem nic konkretnego, jakaś infekcja mu sie teraz wdała.

Opublikowano
  • Autor

Nie wiem nic konkretnego, jakaś infekcja mu sie teraz wdała.

wogóle cała ta kraksa i wykluczenie Laguty to jakieś nieporozumienie :thumbdown:

Opublikowano

Co do finału, to ostatnio takie emocje przeżywałem na meczach ekstraligi w Rzeszowie. Było warto tyle czekać na ostatnie biegi :kox:

Opublikowano
  • Autor

Co do finału, to ostatnio takie emocje przeżywałem na meczach ekstraligi w Rzeszowie. Było warto tyle czekać na ostatnie biegi :kox:

to dawno temu było :kox: :kox:

a wy wogóle macie zamiar w tym roku awansować czy odpuszczacie ????

Opublikowano

>> FALUBAZ <<

Opublikowano

Co do finału, to ostatnio takie emocje przeżywałem na meczach ekstraligi w Rzeszowie. Było warto tyle czekać na ostatnie biegi :kox:

to dawno temu było :kox: :kox:

a wy wogóle macie zamiar w tym roku awansować czy odpuszczacie ????

Ciężka sprawa. Jak zwykle jest problem z pieniędzmi :confused4:

Opublikowano
  • Autor

Gollob mistrzem Polski , nie moge :thumbdown:

Opublikowano

Gollob mistrzem Polski , nie moge :thumbdown:

Czego nie możesz ? :)

Pojechał bardzo dobre zawody.

Opublikowano
  • Autor

Pojechał bardzo dobre zawody.

no pojechał ładne zawody to fakt , ale ja go nie darze zbyt wielką sympatią bo to tyfus jest :kox:

Opublikowano

oby teraz też obaj wyszli z tego bez większych komplikacji

Opublikowano
  • Autor

nie jestem do końca przekonany czy była to wina Ząbika , Bali nie musiał sie na niego zakładać , miał troche miejsca pod bandą , no ale spotkało sie dwóch fighterów z których żaden nigdy nie odpuszcza i tak to sie niestety skończyło. a ten wypadek z 2006 , moim zdaniem Bali jest winny ale nie zrobił tego specjalnie , zawinęło go ,a że akurat trafił w Karola to przypadek 1 na 100000.

Opublikowano

do trzech razy sztuka? oby nie

  • 5 tygodni później...
Opublikowano
  • Autor

wracam z urlopu a tu taki news :polew: leszno i toruń sie połączyły :)

http://zapodaj.net/ce55846bfee6.jpg.html

też to gdzieś widziałem , mają pojęcie ludzie . co ??? jeszcze kto jak kto ale Leszno z Toruniem :polew: :polew: :polew::kox:

Stal Zielona Góra :kox: :kox:

Falubaz Gorzów :kox: :kox:

Apator Bydgoszcz :polew::kox: :kox:

jak obstawiacie jutrzejsze mecze ??? niedziela cudów czy sportowy duch walki ??? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.