Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Podświetlenie zapalniczki - nietypowy problem


bunek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam i prosze o POMOC

Po wymianie przepalonej zaroweczki wystapil nasepujacy problem zarowka pali sie przy wylaczonym podswietlwniu calego panelu a gasnie po wlaczeniu podswietlenia panelu . po pomierzeniu napiecia efekt jest ten sam napiecie spada po wlaczeniu oswietlenia i wzrasta po wylaczeniu oswietlenia . napiecie w zapalniczce jest OK dzieje sie to tylkoe z tym bialym kabelkiem z niebieskim paskiem . Prosze o pomoc bo nie znam sie na pradzie . :kwasny:

poprzednik musial niezle nagrzebac ! :(

A zapalniczka nie palila sie przed kupnem samochodu chcialem cos z tym zrobic i zauwazylem to co napisalem wyzej .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc, skoro nie znasz sie na pradzie to do zostaw i jedz do kogos kto sie zna, ja osobiscie jezeli bylo by mocno namieszane w elektryce staralbym sie dojsc do ladu, ale w twoim przypadku i jezeli chcialbym to zrobic jakos szybko i w miare sensownie to pociagnalbym napiecie do zarowki od jakiesc innego zaroweczki np od podswietlania pokretel (jezeli masz a nie klimatronik) Pozdrawiam Jocker01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jocker01

Ale to jest załatwienie sprawy po najmniejszej linii oporu i myślę, że nie o to chodziło Bunkowi

Ja osobiście nie lubię druciarstwa - czytaj odwalania chałtury.

Czy Ty jak pojedziesz gdzieś do serwisu też byś chciał, żeby zrobiono niunię tak że klient wyjeżdża i myśli, że autko ma super a tu np. walnęła poduszka to pan mechanik wyjmie żarówkę i po kłopocie, wszystko :th:) :no:

Myślę, że tu trzeba zdiagnozować przyczynę i już.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lexpar

kolega napisal ze sie nie zna cytuje "na pradzie" napisalem aby jechal gdzie gdzie mu to zrobia, a napisalem co ja bym zrobil, czyli doszedl do ladu, prawda? ostatecznosc to pociagniecie napiecia z innej zarowki. I prosze nie porownoj zarowneczki do poduszki powietrznej, tak to ma do siebie jak audi do poloneza. jezeli miales jakichs pomysl to mogles napisac a nie krytykowac co ja napisalem, tego chyba tez nie oczekiwal Bunek.

Pozdrawiam Jocker01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...