Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nokia N95 8GB z Anglii


taktuś

Rekomendowane odpowiedzi

Ten telefon jak w temacie, ile on kosztuje na wyspach

coraz więcej u nas na rynku telefonów z Anglii, na allegro 800-1000PLN

czy opłaca się tam kupić i tu sprzedać?

ile zapłacę w Anglii za N95 8GB?

"anglicy" wypowiedzcie się :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taktus, nie wiem ile taka Nokia tu kosztuje ale wiem ze ludzie biora nowy telefon za "Free" jako upgrade i sprzedaja go. dlatego moze sie wydawac ze sa tanie ale tak naprawde ""off line" sa dosyc drogie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważaj szczególnie na telefony NOKLA, są to chińskie podróbki NOKII N95.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W angli zależy gdzie bys chciał kupić z tego co ja sie orientowalem to nokia N95 w TheCarphoneWarehouse stoi ponad 300 funtów podobnie w phone4you, czyli nie jest to oplacalne za bardzo nawet po tak niskim kursie funta jak teraz. Na ebay'u mozesz kupic za ok 250 nowa prosto z salonu.

Słyszalem swojego czasu o hurtowniach gsm w uk, gdzie mozna zakupic wieksza ilość telefonow po niskich cenach, ale to tylko mity i pogłoski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może i się opłaca ale trzeba uważać na podróby chińskie.zamówiłem kiedyś 10 tel nokia n95 8gb po 250 funciaków i jak koleś przywiózł to się okazało że telefon tylko wygląda jak n95. z wyglądu nie do poznania praktycznie.tyleże te telefony nie miały gps, aparat tylko 2mpix i nie miały 8gb pamięci a chyba 2gb. koleś je później opchnął komuś kto się nie zna a tamten wystawiał na allego po 1500zł. ciekawe jak zadowoleni byli klienci któzy kupili :polew: :polew: :polew: ogólnie na wyspach dużo się tego trafia. jeden mój kumpel nawet w salonie podróbe dostał. trzeba uważać i sprawdzać każdy, nawet nowy telefon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...