Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFB] Częstotliwość pracy pilota centralnego zamka w kluczyku


darkangel84

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam pytanie o częstotliwości do pilotów. Ogólnie to chodzi mi o to ==> mam audi a4 1998r mam jeden klucz standardowy i jeden "scyzoryk" tylko że jest zniszczony i chciałbym kupić drugi, wiem że wystarczy dorobić grot i przełożyć immo, tylko jak z częstotliwością klucza?? Patrzyłem na necie i są klucze o różnych częstotliwościach i nie wiem który kupić.... wie ktoś może na jakich częstotliwościach pracuje ten rocznik a4?? Albo jak sprawdzić tą częstotliwość?? a może poprostu przełożyć płytkę z mojego klucza do nowego?? Chociaż lepiej było by nie przekładać, wtedy miałbym dwa "scyzoryki" jeden zapasowy. :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli pilot jest od audi,to nie ma problemu,ale nie pamietam czestotliwosci,sprawdzic ,czy podejdzie,mozesz Vagiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znalazłem na allegro kluczyk o częstotliwości 433 MHz i tam jest napisane:

Kluczyk pasuje do następujących modeli:

- A3, S3 (97-2000)

- A4, S4 (97-2001)

- A6, S6 (97- 2000)

- A8, S8 (97-2000)

- może pasować do innych modeli

Prawda to czy nie?? Mam jeszcze jedno pytanie ponieważ na internecie są kluczyki o częstotliwości 433 MHz, ale są też o 433,92 MHz i 434 MHz i nie wiem czy to wszystko są te same kluczyki tylko każdy sobie inaczej zaokrąglił czy to są 3 różne klucze, wie ktoś może coś na ten temat?? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli masz vaga to sprawdzisz czy podejdzie,ale jesli jest od audi ,to podejdzie-jesli wczesniej miales centrala na pilota,a jak nie,to mozesz zrobic zwrot :wink4:

wszystkie piloty od audi smigaja na tej samej czestotliwosci,tylko kod centralki jest inny,inaczej moglbys otwierac audi jednym pilotem,i odwrotnie-jesliby smigaly na roznych czestotliwosciach,nie moglbys ich dopasowac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...