Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Jak wymienić żarówkę 3 światła stopu w Avant ?


a4avant

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Przepalila mi sie jedna zaroweczka 3 swiatla stopu w mojej niuni A4 B6 Avant.Czy ktos moglby mi poradzic jak ja wymienic?Jak wyjac te lampe nic nie ulamujac?Jaki typ zarowek tam jest?

Bardzo prosze o pomoc bo to swiatlo wyglada jak szczerbol :tongue4:[br]Dopisany: 23 Kwiecień 2008, 21:37 _________________________________________________Czy nikt nie wiem jak ta lampe wyjac?Ja juz probowalem ale boje sie ze peknie. :mysli:[br]Dopisany: 27 Kwiecień 2008, 14:24 _________________________________________________Koledzy, pomożcie proszę bo chciałbym juz te zarowki wymienic. Czy nikt z szanownych klubowiczow nie ma pojecia jak wymontowac lampe 3 stopu w A4 Avant B6??? :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to sobie wymienice :P

ja jak zdjąłem stop :) to jest mały peszek :) bo tam sa diody a nie żarówki wiec trzeba kupic cały panel w ASO :(:thumbdown:

diody są kwadratowe i wlutowane w płytke wiec naprawa nie bedzi eprosta :( [br]Dopisany: 13 Maj 2008, 08:55 _________________________________________________panel stopu w ASO kosztuje około 130 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Dzis wymienilem zaroweczki w aucie lecz tez mialem zagadke.

Nalezy otworzyc klape i pod zaslepka jest sruba 8-ka, odkrecic(nie ma obaw nie powinna wpasc do srodka jak nie ktorzy sugeruja)

leciutko odchylamy od strony klapy i odciagamy cala lampe od strony dzwi.

Sa tam takie dwa zatrzaski, grzybki wciskane na gumie. Delikatnie z tym, bo zbyt duzo sily i latwo narobic sobie zbednych kosztow.

Moje audi jest z 2002 roku i sa tam tylko zarowki a nie diody wiec spoko dla aut z tego rocznika i nizszego.

Pozdrawiam!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie to sa diody taki panel caly, tez mialem kilka przepalonych tak jak wyzej pisali w ASO cos kolo 130-140 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...