Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z pioneer deh-30 mp.!!!


bazyli53

Rekomendowane odpowiedzi

kupilem 2 dni temu PIONEER DEH 30MP i mam problem bo podlaczylem radio wszystko pieknie ladnie ale..... no wlasnie jest ale poniewaz programmuje stacje fm zapisuje je w pamieci radia poprzez przytrzymanie np klawisza 1 i jest ok ale po godz gdy(wyjety panel) radio jest wylaczone to stacje i ustawienia sie kasuja. Co mam z tym zrobic jak zaradzic .? slyszalem ze jest jakis kabelek wychodzacy z kostki od pamieci ale po 1 jaki to kabelek, ktory po 2 gdzie go podlaczyc ten kabelek .?radio jest podlaczone kostka ISO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kostce iso masz z tego co pamiętam + kabelek czerwony i +od pamięci radia, kabelek żółty, na którym chyba nawet jest napis + .Prawdopodobnie ten żółty kabelek masz niepodłączony do plusa z akumulatora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok spoko z kostki wychodzi zolty kabelek ktory nigdzie nie jest podlaczony wiec gdzie go mam podlaczyc do kostki czy jak.????(napisz jak laikowi)

Napiszę jak laikowi ; przeczytaj regulamin forum i przywitaj się w odpowiednim dziale - Newbie

[ Dodano: 06-11-2006, 10:38 ]

zacznijmy od tego ze nie jestem nowy tylko z jakiegos powodu skasowalo m i konto i musialem od nowa je zalozyc a po 2 to nie kazdy musi byc geniuszem w kazdej dziedzinie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie mozesz je zmostkowac tzn czerwony z zółtym ale sprawdź w instrukcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chlopaki zrobione trzeba bylo pewne kabelki na przemian pozlaczac i jest wsio wparadku........... dzieki za wszelakie podpowiedzi

to było oczywiste, że pewne kabelki

Wysil się trochę i opisz to bardziej, moze ktoś inny skorzysta za pół roku...

:mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...