Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] Moja 1.9 TDi FULLL WYPASSSSSSS HEHEHEHEHEHHE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mi tam sie ten spojler nie widzi

Bo masz kijowy kolorek ;p :polew:

a to przepraszam :decayed:

Opublikowano

Na jasnym lakierze musiałby iść w kolor inaczej lipa w paczkach :thumbdown:

no tylko w kolorze :wink4:

Opublikowano

Te autka z tymi silnikami nie do zajechania ogólnie świetny :good::wink4:

Opublikowano

Te autka z tymi silnikami nie do zajechania ogólnie świetny :good::wink4:

1z :kox:

Opublikowano

Tak tak dropsone :wink4:

Opublikowano

DIZEL KOPCI, DIZEL CZADZI, DIZEL NIGDY CIE NIE ZDRADZI :-) :kox: 1z ONLY :> WYPAS FURKA :good:

Opublikowano

Wiem że chwalicie sobie te B5 :naughty:

Opublikowano
  • Autor
Opublikowano

Co prawda nie na granatowym a na czarnym, może coś pomoże:

C16838086_2.jpgC16838086_3.jpgC16838086_4.jpg

Moim zdaniem należałoby go trochę przesunąć bliżej szyby bo na tych zdjęciach jest za bardzo na krawędzi :mysli:

Opublikowano

Cześć pytanie odnośnie wnętrza czy climatronic w miejscu popielniczki to jest fabryczne (taka wersja ) czy kwestia własnoręcznej roboty ????? :cool1:

przeczytałbyś cały temat to byś wiedział :decayed:

przecież kolega montował sobie audio i wsadził klimatronik w miejsce popielniczki :cool1:

Opublikowano
  • Autor

Ledy założone na tył ;) zderzak się maluje ;)

Opublikowano

poka, poka

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Zderzak spasowany , lampy też ;)

dsc00043z.jpg

dsc00044o.jpg

dsc00045eq.jpg

dsc00046r.jpg

dsc00047q.jpg

dsc00048y.jpg

dsc00049i.jpg

dsc00050q.jpg

dsc00041z.jpg

Opublikowano

szkoda że takich lamp do avanta nie dostanie (chodzi mi o diody) super mody :shocked::wink4:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

No i po 2 dniach walki wsadziłem 4XElektryke

Dolna rozpórka

I załozyłem 18 S-Line ;)

Co do elektrycznych szyb to curwaaaa nigdy więcej, musiałem wybebeszyć cały środek żeby było jak ori (wyciągnąć stara wiązkę położyć nowa wszystko pozapinać w ori miejscach itp itd 2 dni walki !!!!

Opublikowano

mówisz, że tyle roboty z elektryką? :mysli:

dałbyś zdjęcia :naughty:

Opublikowano

No i po 2 dniach walki wsadziłem 4XElektryke

Dolna rozpórka

I załozyłem 18 S-Line ;)

Co do elektrycznych szyb to curwaaaa nigdy więcej, musiałem wybebeszyć cały środek żeby było jak ori (wyciągnąć stara wiązkę położyć nowa wszystko pozapinać w ori miejscach itp itd 2 dni walki !!!!

karwa, to szkoda ze nie mam wiązki, bo akurat mam wszystko wyjebane ze środka potem trzebabedzie znowu rozbierać :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Taka Fotka :

Z przodu jest 18/40/225

Z tylu jest 18/40/245

dsc000772.jpg

Opublikowano

ciut niżej chyba mogłoby być :kox: ale i tak jest ładnie - dekle masz?

Opublikowano

No i po 2 dniach walki wsadziłem 4XElektryke

Dolna rozpórka

I załozyłem 18 S-Line ;)

Co do elektrycznych szyb to curwaaaa nigdy więcej, musiałem wybebeszyć cały środek żeby było jak ori (wyciągnąć stara wiązkę położyć nowa wszystko pozapinać w ori miejscach itp itd 2 dni walki !!!!

kuzwa troche cie ponioslo.. :thumbup: ja mam bose do zalozenia i tam jest to samo caly sierodek do wywalenia, ale ja sam wyciagalem kable z auta to wiem juz co i jak beby bylo chociaz troche szybciej, a jakie et masz tych felg?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.