Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] Moja 1.9 TDi FULLL WYPASSSSSSS HEHEHEHEHEHHE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

gumowe w ASO 320zl ...... :wallbash: na słomczynie za 110zl kupisz ori nawet podpisane audi a4 :cool1:

Opublikowano

na uj komu gumowe na lato :decayed: gdzies kiedyś wyczytałem, że chyba koło 170zł materiałowe?

Opublikowano

takie ładne autko, tak ładnie wypucowane a wycieraczki w nogach od uja... :wallbash:

Oj tam czepiasz sie niemoge znalesc jakis ładnych ;/

Poza tym ciagle z czegos niezadowolony jestes ;/

nie masz ich zmieniac tylko wyprasowac :polew:

Hhehehe niewiem c im sie stalo ale marszczą sie ;/ a kupilem najdrozsze z allegro ;/

Ja też tak zrobiłem :wallbash:

ale teraz mam battalionowskie i są jak ori. Taki sam materiał, w ogóle się nie ruszają. Bajka :kox:

gumowe w ASO 320zl ...... :wallbash: na słomczynie za 110zl kupisz ori nawet podpisane audi a4 :cool1:

Ori nie mają napisów :>

Opublikowano

kiedys kupilem gumowe na slomczynie do b5 i byly super na dole wycieraczki byl maly prostokat z napisem audi a4 i jakis tam numer, teraz w b6 mam materialowe, pytalem w ASO i powiedzieli 320zl ...... wiec trzeba bedzie jechac na slomczyn

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Najnowsza Fotka Z nowymi Dekielkami :

dsc00138wh.jpg

Opublikowano

Widać, że nie chcesz lusterek stracić :wink4:

Mi się podoba :naughty::kox:

Opublikowano

Widać, że nie chcesz lusterek stracić :wink4:

Mi się podoba :naughty::kox:

on ma elektrycznie składane :naughty:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Zaczęta zabawa w wyjęcie parownika ;)

dsc00175ah.jpg

dsc00172pn.jpg

Opublikowano

mam glupie pytanie te spawy to niby co to jest :blink: czyżby przod byl wymieniany ?????

Opublikowano

każde a4 tak ma

Opublikowano

Damian ty podlanczales gale pod licznik? pamietasz ktora wtyczka i ktory pin? bo mi gdzies rozpiske wcielo :kwasny:

Opublikowano
  • Autor

Parownik do wymiany , każde prawie pełnoletnie A4 w końcu musi go wymienić ja miałem jeszcze oryginalny i nagrzewnice też oryginalną ;)

A co do gały to WTF ???

Opublikowano

Parownik do wymiany , każde prawie pełnoletnie A4 w końcu musi go wymienić ja miałem jeszcze oryginalny i nagrzewnice też oryginalną ;)

A co do gały to WTF ???

Wydaje mi się że Przemkowi chodziło o GALA :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Parownik do wymiany , każde prawie pełnoletnie A4 w końcu musi go wymienić ja miałem jeszcze oryginalny i nagrzewnice też oryginalną ;)

A co do gały to WTF ???

Wydaje mi się że Przemkowi chodziło o GALA :wink4:

AAAAA hehehhee :polew: :polew: :polew:

Więc tak jak fabryka przewiduje podłączyłem i zadziałało.[br]Dopisany: 31 Maj 2011, 21:37_________________________________________________

każde a4 tak ma

Krycha zauważyłeś swoje party z wysyłki ?? np. słupki błyszczące

Opublikowano

zauważyłem czego Ci brakuje i co chcesz żebym Ci wysłał :naughty:

Opublikowano
  • Autor

zauważyłem czego Ci brakuje i co chcesz żebym Ci wysłał :naughty:

To wyślij w końcu fotki i sprawdź spryski

Opublikowano

kuzwa gala nie gała :polew: spoko juz znalazlem... :gwizdanie:

Opublikowano

zauważyłem czego Ci brakuje i co chcesz żebym Ci wysłał :naughty:

To wyślij w końcu fotki i sprawdź spryski

chłopie ni ma czasu, ogarnę to może jutro
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Auto poskładane , wymieniony Parownik i nagrzewnica, osuszacz, dysza rozprężna, Wyczyszczone wszystkie silniczki,

Teraz tylko na pełnić klime ;)[br]Dopisany: 08 Czerwiec 2011, 15:55_________________________________________________Klima napelniona odgrzybiona i szczelnosc sprawdzona DZIALA :kox:

Opublikowano

ile zaplaciles za nabicie i odgrzybienie i gdzie to robiles w wawie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.