Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AVG] Moja czarna audiolka:)


A3

Rekomendowane odpowiedzi

Co do 200KM ma zawiecha od avanta wytłumacz mi ,,mechaniku"?

Takie pytanko bywasz na Warszawskich spocikach?, jakoś Ciebie nie kojarze albo akurat Ciebie nie było jak ja byłem

mala prosba... oblej sie kublem zimnej wody .... :wink4:

[jak na razie to Ty prowokujesz]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tlumaczylismy juz Tobie, ale nic do Ciebie nie dociera.

Chcesz isc w jakies grube moce, a kupiles male kola + kiepski zawias.

Jesli zamierzasz stac w miejscu autem podczas ruszania, to spoko... Twoj wybor.

Poza tym kazdy ma prawo do swojej opinii, tematu nie zaklada sie na tym forum po to zeby komus wmawiac swoje racje, czy gusta. Jesli nie odpowiada Ci to, ze ktos moze miec inne zdanie na temat Twojego auta, to go nie pokazuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...ehhh Flyer , Poziek ma ponad 300 i jeździ na 15" ,daj spokój może sobie chopok Q doreza. :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli juz to na 16", wiem bo kupil je ode mnie :decayed:

Obaj wiemy, ze Q to inna bajka w tym kontekscie... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...no może i 16" o 1" nie będę się kłócił :decayed:. kolego A3 ,najpierw się zdobywa wiedzę w danej materii ,a później się ją praktykuje, jak nie ma się wiedzy to się słucha kolegów co ją posiadają-dla mnie proste robie tak od 2 lat i jeszcze źle na tym nie wyszedłem. także looz :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...no może i 16" o 1" nie będę się kłócił :decayed:. kolego A3 ,najpierw się zdobywa wiedzę w danej materii ,a później się ją praktykuje, jak nie ma się wiedzy to się słucha kolegów co ją posiadają-dla mnie proste robie tak od 2 lat i jeszcze źle na tym nie wyszedłem. także looz :th:

dokladnie ;)

ładne auto i fajne plany, ale:

- przy planowanych modach i tak będziesz musiał założyć porządny gwint żeby jakoś trzymało się to drogi

- kapeć szerokości 205 przy 200KM na jednej osi? :polew: :rotfl1: kolego nie tędy droga, chodzi tu o lepsze przeniesienie mocy a i o spowalnianie również - a szersze buty mogą jedynie pomóc. ogólnie rzecz biorąc - trzeba było kupić quattro...

- zaplanuj również zmianę hamulców na większe

powodzenia... :gwizdanie:

nic dodac nic ujac

a co do auta: to wg mnie

Felga za mala i opona tez .... jak chcesz zrobic 200KM to ja bym zalozyl minimum 225/45R17 ...

zawias tak jak koledzy pisaly dziwny :blink:

brac od avanta bo tanio ... bez sensu jak dla mnie

pozatym w miare gustowna jest poza tym kominem z tylu[br]Dopisany: 25 Kwiecień 2008, 15:35 _________________________________________________

Co do 200KM ma zawiecha od avanta wytłumacz mi ,,mechaniku"?

Takie pytanko bywasz na Warszawskich spocikach?, jakoś Ciebie nie kojarze albo akurat Ciebie nie było jak ja byłem

ochlon kolego :)

zawiecha od avanta do 200km nie ma prawie nic ... chyba ze sie rozpedzisz i cos pojdzie nie tak, tyl zacznie myszkowac i sie rozpie*olisz na drzwie ;) wtedy moze bedzie miala .... i wtedy docenisz co znaczy dobry gwint....

pozatym smiesznie wyglada tyl wezej niz seria a przod -30mm

druga sprawa co ma do rzeczy to czy ktos bywa na spotach czy nie ? czy to swiadczy o jakiejs wiedzy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanko bywasz na Warszawskich spocikach?, jakoś Ciebie nie kojarze albo akurat Ciebie nie było jak ja byłem

Bywam i to nawet częsciej niz Ty :wink4: Ale nie wiem co to ma do tematu :decayed:

Tlumaczylismy juz Tobie, ale nic do Ciebie nie dociera.

Chcesz isc w jakies grube moce, a kupiles male kola + kiepski zawias.

Jesli zamierzasz stac w miejscu autem podczas ruszania, to spoko... Twoj wybor.

Poza tym kazdy ma prawo do swojej opinii, tematu nie zaklada sie na tym forum po to zeby komus wmawiac swoje racje, czy gusta. Jesli nie odpowiada Ci to, ze ktos moze miec inne zdanie na temat Twojego auta, to go nie pokazuj.

Dokładnie :th:

Nie lepiej przyjąć krytykę i wynieść coś z tego niż sie ślepo upierać :mysli:

Po to jest to forum by sie uczyć , korzystać z doświadczenia i wiedzy innych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprostu chciałbym z kolegą pogadać osobiście dlatego pytałem czy bywa na spotach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

audi fajne bardzo fajne moje tez mogło by być czarne, ja nie wiem ale takie lamy co masz z przodu to mam takie same i jeszcze ze 2 klubowiczów widziałem ze maja w swoich audi :th: co do tych felg to ja tez mam 16 cali i zarazie nie zmienię mam do nich komplety nowych opon i finanse mi nie pozwalają na razie na coś większego :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna Czarna Mamba:)

Ale może zmodyfikuj Twój wpis tak, by fotki odpalały się od razu na forum, wielu z nas jest leniwych i nie chce dalej klikać w linki :th:

(jak nie umiesz, wal do mnie na PW)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wtryski,pompa,turbo,fmic,sprzęgło i nie będzie koło 200?? pewnie tak... :decayed: tylko wszystko kosztuje a czy ktoś kto kupuje spręzyny od avanta bo były taniej pójdzie w tak duże wydatki?? zobaczymy mam nadzieje wkrótce :D[br]Dopisany: 25 Kwiecień 2008, 20:11 _________________________________________________aaa za***iste oponki masz:D najlepsze jakie dotychczas miałem, toyo t1r ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na silniku i mocy nigdy nie oszczędzam :kox: oponki są super to prawda na seryjnym zawieszeniu poczułem różnice w przyczepności i mają kozacki bierzniczek :th:[br]Dopisany: 25 Kwiecień 2008, 23:11 _________________________________________________Ostanio po dzwonie nie z mojej winy miałem skrzywioną belka tylną z prawej strony męda mechanik nie zmienił tej belki a wziąc kase z AC na nią sądziłęm że zmienił jak pojechałem na zmiane sinemblokwów z przodu i z tyłu w belce i na obniżenie zawieszenie wyszedł mi taki wynik geometri

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a31eb1840ad21ca8.html wynik z prawej na wydruku wygląda to tak

Tył: prawa

0 35 Tolerancja wynosi: -1 50 - 1 10

-0 26 -0 01 0 29

Jest link do zdjęcia ale nie za dobrej jakości dlatego opisałem ten wynik.

Tył lewa

-1 34 Tolerancja wynosi -1 50 - 1 10

-0 08 -0 01 0 29

Powiedzcie co myślicie o wyniku tej geometri czy z takimi wynikami można jezdzić czy belka do zmiany?. Mój genialny dziadek twierdzi że można jezdzić :polew: ja uważam że belka jest do zmiany i do puki jej nie zmienie nie będe jezdził. Ocencie ten wynik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...