Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6]S-line,kiera TTs


piotrcar

Rekomendowane odpowiedzi

tak to sa repliki,a ja mam et35.cena akurat promocyjna byla.163 km daja rade ale juz w poniedzialek bedzie wiecej :P a co do jazdy po polsce hmmmmm.jezdze na nich po wroclawiu,moze nie jezdze,poruszam sie jak zolw....jesli ktos na codzien ma tu jezdzic to odradzam!!!!!jak chcesz to ci sprzedam moj komplet,bo 19 cali to chyba dla mnie za malo,tak ze chyba kupie 20 cali s8 :) jak chcesz to za 4tys oddam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm kusząca propozycja :) Ale jeszcze nie wiem czy w tej cenie nie uda mi się upolować ori... gotówkę na felgi będę miał dopiero w sierpniu, wtedy możemy porozmawiać o konkretach :wink4: Dzięki za info :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tam sie jezdzi dobrze, choc akurat Wroclaw slynie z kiepskich drog...

Co do szukania ORI - rzadki wzor w ORI i odpowiednim ET - zeby Ci wszystko pasowalo.

4k z oponami to bedzie ciut malo jak na ori, choc mnie kola kosztowaly jakies 4500 PLN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis przyszla do mnie moc (185KM 275NM) ale jedzie super.Wyszlo tak malo dlatego ze paliwo bylo do d..y :wallbash: tak ze na dobrym paliwie bedzie ze 193[br]Dopisany: 07 Lipiec 2009, 22:21_________________________________________________dolozona kierownica TTs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

samochod juz sprzedany mozna zamknac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...