Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6]S-line,kiera TTs

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

zajefajne FWD :thumbdown:

Opublikowano

ciekawa sprawa z kamerką :good: super :oklaski: tego bajeru mi brakuje :)

włącz się przy wstecznym czy jest niezależna :mysli:

Gartulacje piękny avancik :good: listwy raczej nie potanieją :( pozostaje szukać używanych :)

Opublikowano

ciekawa sprawa z kamerką :good: super :oklaski: tego bajeru mi brakuje :)

włącz się przy wstecznym czy jest niezależna :mysli:

Gartulacje piękny avancik :good: listwy raczej nie potanieją :( pozostaje szukać używanych :)

włącza się ekran z podglądem tły auta automatycznie po wrzuceniu wstecznego.

Po wyłączeniu biegu ekran rne powraca do cd na przykład

Tak to powinno działać.

Opublikowano

ciekawa sprawa z kamerką :good: super :oklaski: tego bajeru mi brakuje :)

włącz się przy wstecznym czy jest niezależna :mysli:

Gartulacje piękny avancik :good: listwy raczej nie potanieją :( pozostaje szukać używanych :)

włącza się ekran z podglądem tły auta automatycznie po wrzuceniu wstecznego.

Po wyłączeniu biegu ekran rne powraca do cd na przykład

Tak to powinno działać.

I oto chodzi :good: kolejny mod który zapewne sie pojawi u mnie :gwizdanie:

Opublikowano

ciekawa sprawa z kamerką :good: super :oklaski: tego bajeru mi brakuje :)

włącz się przy wstecznym czy jest niezależna :mysli:

Gartulacje piękny avancik :good: listwy raczej nie potanieją :( pozostaje szukać używanych :)

włącza się ekran z podglądem tły auta automatycznie po wrzuceniu wstecznego.

Po wyłączeniu biegu ekran rne powraca do cd na przykład

Tak to powinno działać.

I oto chodzi :good: kolejny mod który zapewne sie pojawi u mnie :gwizdanie:

no chyba nie kolejny... wcześniej musisz WYmodZIĆ rns-e :wink4:

Opublikowano
  • Autor

nie dziala tak,bo musze pociagnac jeszcze jeden kable od wstecznego do radia i przeprogramowac je.narazie dziala tylko po nacisnieciu cd/tv.w ta sobote pociagne kabel moze zadziala tak.nie mam narazie kabla aby zaprogramowac :mysli:

Opublikowano

u mnie już śmiga od pół roku kamerka wstecznego :) działa przy wrzuceniu wsteka i jest kox :kox:

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

zapraszam do ogladania i komentowania s-lina :)

Opublikowano

zapraszam do ogladania i komentowania s-lina :)

no ładnie wygląda..tylko kiepsko pomalowali dokładkę, progi i listwy...

udało Wam się coś wymodzić z kamerką ?

Opublikowano
  • Autor

na zdjeciu jest roznica ale w rzeczywistosci tego nie widac.a z kamera nic sie nie ruszylo,nie wlancza sie po wstecznym

Opublikowano

Ile Cie Piter kosztowala kamerka i wszystkie pierdolki zeby to zamontowac i podlaczyc do rns-e???

Szkoda ze u siebie nie mam wylacznika air bag :thumbdown:

Teraz to autko sie super prezentuje :)

Opublikowano

Piękne autko i zmiany idące na duży plus :) jedyne co razi to jak kolega FLYER pisał wyżej to te chlapacze :chytry:

Opublikowano
  • Autor

kamerke kupilem od adamo razem z listwa(mam taka listwe do sprzedania tylko ze przydalo by sie ja wyczyscic i moze przemalowac) do tego potrzebny jest ten adapter multimedialny no i navi.Bardzo latwo to zrobic.jak bedziesz potrzebowal pomocy to pisz.

Opublikowano

pięknie wygląda przedni zderzak S-line, czy założenie takiego zd. do zwykłej B6 wymaga jakiś przeróbek??ile dałeś za ten zderzaczek??

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

kupilem sama dokldke za 450 zl jakos plus dwie kratki po 80zl i grill 350zl.a co do zalozenia to szukaj na forum jest tego duzo jak to zrobic[br]Dopisany: 10 Styczeń 2009, 21:59_________________________________________________doszly nowe fele 19 cali Rs4

Opublikowano

Piotrek!!!!!!!!!!! Oddawaj moje felgi :tongue4::evil:

Poproszę o info na pw ile Cię kosztowała ta przyjemność - no chyba że to żadna tajemnica? :wink4:

Opublikowano
  • Autor

felgi kupilem nowe w szwecji za 2000zl

a oponki dorwalem nowki nie smigane za 2060zl

ale po polsce to bardzo ciezko sie na tym jezdzi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Opublikowano

Hmmm to jakaś okazja czy normalna szwecka cena? :) Za tyle to ja też poproszę :) Właśnie takich szukam: 19", 8.5 z ET48. No autko wygląda ślicznie - jeśli chodzi o poruszanie się po polskich drogach, mógłbyś napisać coś więcej? Jak spalanie, no i jak 163KM radzi sobie z tak dużą felgą i szerszym laczkiem?

Opublikowano

Ale fele to repliki, nie? Troche nawet po nich widac :wink4:

Tak, czy siak - sluszny wzor i rozmiar :kox:

Opublikowano

Hmm ja tak dobrze jeszcze nie znam tego wzoru aby ocenić czy to ori czy replika. Rozmiar i szerokość się zgadza (A6) - jak dla mnie sprawę wyjaśni ET :)

BTW a tobie Flyer jak się jeździ na 19" po naszych drogach?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.