Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Wymiana plastikowych elementów w drzwiach


slaweq

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś z Was wymieniał te plastikowe boczki w drzwiach (tam gdzie regulacja el. szyb).

Duży problem jest ze zdemontowaniem i założeniem tego? Trzeba ściągać tapicerkę z drzwi?

A góry dzięki za odpowiedzi :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do kupna to ja słyszałem że w ASO nie jest to drogie bo w okolicach 50 zeta... A jak kupisz używkę to raczej na pewno będzie odrapana i też trzeba za nią zapłacić. Zadzwoń i sprawdź w ASO :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale to całość jest, więc będziesz musiał całego boczku poszukać.

A ściąga się go w 3 min (z uwagą)

Właśnie że nie trzeba całego boczku wymieniać, można dokupić same te plastiki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slaweq daj znac jak sie dowiesz, czy maja te plastiki w ASO i jaka jest cena na strone.

Spewnoscia od strony kierowcy bedzie najdrozsza. Ja swojego czasu poszukiwalem używek, mozna znalesc albo razem z calymi boczkami lub jak sa same to w nie najlepszym stanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slaweq daj znac jak sie dowiesz, czy maja te plastiki w ASO i jaka jest cena na strone.

Spewnoscia od strony kierowcy bedzie najdrozsza. Ja swojego czasu poszukiwalem używek, mozna znalesc albo razem z calymi boczkami lub jak sa same to w nie najlepszym stanie.

Plastiki mozna kupic w ASO.......

Kupilam ostatnio wszystkie.....tylko nie pamietam ceny dokladnej kazdej czesci.....w kazdym badz razie ok 200 pln wyszlo za calosc..........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sobie wypolerowałem i jest elegancko tylko troche bardziej sie błyszczy...

A czym to polerowałeś :?:

_________________________________________________

Z tego co się dowiedziałem to jeden do przodu w ASO w Katowicach kosztuje 47 zeta. Zapewne co salon to ceny różne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najpierw zdrapałem tą gume czy co to jest... później odpowiednio papierami 400, 800, 1500 i pasta do polerowania. Błysk jest elegancki :cool: ale polecam tą gumę jakoś zmyć może acetonem bo jak ją zdrapywałem to troche rys zostało i miałem więcej szorowania papierem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmh i jak to wyglada? zapodaj foty jak posiadasz?

Po mojemu to troche :thumbdown: , pewnie sie teraz nie zgrywa z cała tapicerka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...