Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Diagnostyka silnika 1,8t co i jak???

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie moge znaleźć na forum jak sie diagnozuje poprawnie silniki 1,8t. Może ktos mi to w skrócie wyjasnic co potrzeba zrobić

1. Które grupy trzeba logować?

2. Na którym biegu od ilu obrotów do ilu??

3. Logi statyczne też sie robi?? Jeśli tak to jakie grupy i ile czasu

4. Na co mam zwrócic uwage??

Pacjent to A3 97r 1,8t po niemieckim sofcie wbitym w brief. Problem polega na tym że podczas przyspieszania szarpie, błędów na silniku zadnych nie ma. Na grupie 016 wartosci napiecia na drugim cylindrze odbiegają znacznie od 3 pozostałych

Jelsi jest jakis watek o diagnostyce 1,8t to prosze mnie nakierunkować:wink: bo szukajka woła o pomste do nieba znajdujac mi pod tym hasłem linki do moja A4:facepalm:

Opublikowano

pewnie cewki :decayed:

Opublikowano

Jak ive pisal cewki... mialem to samo w swoim ..... Podmien cewki i bedziesz wiedzial ...

Opublikowano
  • Autor

Cos tam mówił że zamienił miejscami i dalej na drugim cylindrze to samo

Opublikowano

a świece ?

Opublikowano
  • Autor

o stanie technicznym tego auta nic nie wiem, dzisiaj tylko znajomy przyjechał i zapytał czy zrobie mu logi(bo on wogóle nie wie co to jest)a z autem ma jakies problemy wspomniał o tym szarpaniu

Jutro zrobie logi dynamiczne grup 001, 002, 005, 007, 025, 031, 115 i 118

tyle udało mi sie narazie znaleźć logowanych grup na forum passata

Opublikowano

Kowi ja u siebie mam to samo tylko, że w zwykłym 1.8 Na gazie jest wszystko w porządku, a na benzynie przerywa gdy przyspieszam, szarpie a czasami rano przez chwilę chodzi jakby na 3 "garach" Myślę, że u mnie są winne wtryski, bo kable i świece wymieniłem.

Opublikowano

w Turbo nie ma przewodów WN, więc ten temat odpada

Opublikowano

Jak podmiana cewek nic nie daje, to może być moduł zapłonowy :wink: na puszce filtra pod osłoną 2 wtyczki i 2 szraubki. Jak by co mam jeden na podmianke, mogę podesłać :whistling:

Opublikowano
  • Autor
Opublikowano

w drugim logu na początku cos jest nie halo

w piatym cuda z przepływką

w siódmym sonda pracuje na długo bogato i długo na ubogo, to sa złe wskazania

tyle ode mnie

Opublikowano
  • Autor

Dzieki za jakiekolwiek info

Jeśli jest jeszcze jakaś wazna grupa to piszcie, mysle ze nietylko mi sie przyda, bo w sumie nigdzie nie ma jakie logi warto robić:kwasny:

Auto jest podobno po sofcie

Opublikowano

jakis słaby ten soft

u mnie było max 174 g/s

dołądowanie 1.2 bar-a

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.