Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Prośba o analizę logów - notlauf - błąd 17965

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

turbo przeładowuje tzw notlauf. poszukaj, było wiele razy na forum.

Opublikowano
  • Autor

Widzę, że przeładowuje, ale nie wiem z jakiego powodu. N75, czyszczenie turbiny czy jeszcze inny potwór. Szukałem, ale rozwiązań widziałem wiele, zbyt wiele. Stąd moja prośba do szanownych kolegów.

Opublikowano

wklej komplet logów, wtedy coś więcej będzie można powiedzieć.

Opublikowano
  • Autor

jakie logi zrobić w tej sytuacji?

Opublikowano

Wszystkie. Pamiętaj, żeby logować każdą grupę przed wejściem w notlauf. Gdy już złapie awaryjny to gasisz motor, uruchamiasz i kolejną grupę logujesz.

Opublikowano

Basic Settings: 000, 003, 011, normalnie: 000, 001, 003, 004, 007, 013, 014, 018, 023, Dynamiczne: 000, 001, 003, 004, 008, 010, 011.

Opublikowano

nic nie loguj tylko wyjmij turbo,bo tak pompuje ze az strach jezdzic

Opublikowano
  • Autor

Właśnie wróciłem z robienia logów. Zacząłem od statycznych

Grupy: 001 - http://vaglog.rtnet.pl/msobkow_78946.html

Grupy: 003 - http://vaglog.rtnet.pl/msobkow_78943.html

Grupy: 004 - http://vaglog.rtnet.pl/msobkow_78945.html

Grupy: 007 - http://vaglog.rtnet.pl/msobkow_78948.html

Grupy: 013 - http://vaglog.rtnet.pl/msobkow_78944.html

Grupy: 018 - http://vaglog.rtnet.pl/msobkow_78947.html

Grupy: 023 - http://vaglog.rtnet.pl/msobkow_78949.html

Potem dynamiczne:

Grupy: 001 - http://vaglog.rtnet.pl/msobkow_78953.html

Grupy: 004 - http://vaglog.rtnet.pl/msobkow_78952.html

Grupy: 008 - http://vaglog.rtnet.pl/msobkow_78951.html

i stało się coś dziwnego, czego nie potrafię wytłumaczyć.

Przy kolejnych logach dynamicznych nie przeładował...:

Grupy: 010 - http://vaglog.rtnet.pl/msobkow_78954.html

Grupy: 011 - http://vaglog.rtnet.pl/msobkow_78950.html

Co o tym myślicie?

Opublikowano
nic nie loguj tylko wyjmij turbo,bo tak pompuje ze az strach jezdzic

Jedyna mądra porada w tym wątku.

Co do przypadku autora - ano tak dawałes popalic ze troche sefexu wyrwało z turbiny i łopatki mają mininalnie wiekszą swobode ruchu.

Problem wroci szybciej niz myslisz - nie zwlekaj z wyczyszczeniem sprezarki.

Opublikowano

syf w sprezarce

Opublikowano
syf w sprezarce

Nie zawsze po logach musi wyjść, że jest to syf w sprężarce ( w moim przypadku były to źle podpięte przewody podciśnienia). Także autor wątku niech najpierw pod maskę zajrzy jeśli nie chce wydawać kasy na czyszczenie/ regenerację.

Opublikowano
syf w sprezarce

Nie zawsze po logach musi wyjść, że jest to syf w sprężarce ( w moim przypadku były to źle podpięte przewody podciśnienia). Także autor wątku niech najpierw pod maskę zajrzy jeśli nie chce wydawać kasy na czyszczenie/ regenerację.

w tych widac , wystarczy spojrzec na 011 z pierwszego postu i z ostatniego...

Opublikowano
  • Autor

Bardzo dziękuję za pomoc, po następnym przeładowaniu rozbiorę turbinę.

Opublikowano
  • Autor

Po 2 czy 3 dniach tryby awaryjne powróciły. Rozebrałem turbinę i ją wymyłem. Dla potomnych napiszę, że syf, który się zbiera i zapieka kierowniczki jest możliwy do usunięcia tylko poprzez wyjęcie i umycie turbiny. Nie ma sensu przeganiać i męczyć samochodu ponieważ tego syfu nie da się przepalić. Roboty jest sporo, ale bez przesady. Dziękuję Panowie za pomoc, jesteście super.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.