Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zawór EGR na szybko

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka. mozna jakos na szybko zaślepic EGR zeby nie odkrecac go przy kolektorze i tam takiej blaszki nie dawac? cos o jakiejs srubce cos slyszalem ale gdzie sie ja daje? trzeba pozniej cos na komputerze wylaczyc?

Opublikowano

Na szybko da się ale to nie jest na długą mete po prostu zciagasz wezyk z egr i zaslepiasz go zeby serwo nie ciągło syfu.Aha tylko jaki masz silnik jeszcze powiedz.

Opublikowano

można też vagiem ustawić tak aby prawie się nie otwierał :)

Opublikowano
  • Autor
Na szybko da się ale to nie jest na długą mete po prostu zciagasz wezyk z egr i zaslepiasz go zeby serwo nie ciągło syfu.Aha tylko jaki masz silnik jeszcze powiedz.

ten wezyk co jest kolo korka wlewu paliwa tak? a co z tym metalowym kawalkiem rurki po wyjeciu tego wezyka? tez jakos zaslepic?

Opublikowano

Do tego wypinasz wtyczke z N18 i wpinasz w nia opornik 18-nasto omowy by nie sypał błędami.

Opublikowano

Co to za problem, wykręcić dwie śruby i dociąć blaszkę, 30 min roboty?

Opublikowano
  • Autor
Co to za problem, wykręcić dwie śruby i dociąć blaszkę, 30 min roboty?

ale na komputerze trzeba tez go jakos wylaczyc chyba no nie? z puszki po piwie moge wyciac taka blaszke?

Opublikowano
Co to za problem, wykręcić dwie śruby i dociąć blaszkę, 30 min roboty?

Jakaś uszczela nowa by sie przydała

---------- Post added at 12:31 ---------- Previous post was at 12:29 ----------

Co to za problem, wykręcić dwie śruby i dociąć blaszkę, 30 min roboty?

ale na komputerze trzeba tez go jakos wylaczyc chyba no nie? z puszki po piwie moge wyciac taka blaszke?

Wepnij ten opornik i nie bedzie sie uchylała klapka od egr a komp nadal będzie myślał ze wszystko działa

Opublikowano

Mam pytanie, jeśli zaślepiłem egr ale w komputerze nic nie zmienie to wszystko będzie dobrze chodziło ? i żadnych problemów nie będzie z pracą silnika ???

Opublikowano

Zależy jaki masz silnik jak z przedziału 97 -99 to nic w nowszych możesz mieć błąd.Tzn jeśli byś nie zaślepił wężyka podciśnieniowego to nawet w AFN będziesz miał błąd.

Opublikowano

będzie pojawiać się błąd, ze wzgledu na inne niż oczekiwane przez ECU wartości pomiarów przepływomierza.

Możesz się liczyć ze wzrostem spalania.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
będzie pojawiać się błąd, ze wzgledu na inne niż oczekiwane przez ECU wartości pomiarów przepływomierza.

Możesz się liczyć ze wzrostem spalania.

Spalanie wzrośnie po samym zaślepieniu egr bez grzebanie w kompie ??

i czy może wzrosnąć czy na pewno wzrośnie ??

---------- Post dopisany at 00:06 ---------- Poprzedni post napisany at 00:06 ----------

będzie pojawiać się błąd, ze wzgledu na inne niż oczekiwane przez ECU wartości pomiarów przepływomierza.

Możesz się liczyć ze wzrostem spalania.

Spalanie wzrośnie po samym zaślepieniu egr bez grzebanie w kompie ??

i czy może wzrosnąć czy na pewno wzrośnie ??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.