Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Króciec wody

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ostatnio zeszedł mi cały płyn ze zbiorniczka przez ten króciec wody z tyłu silnika pojeździłem tydzien no i znowu tam przepuszcza nie wiem czy szukać głębszej przyczyny czy znów wymienić tylko ten króciec??? Pomóżcie

Opublikowano

jak byu ci leciało z tego króćca to miał byś skrzynieu w płynie możesz wziość naciskać górny wąż i patrzyćczy nie sycy przy tym krócccu i nie cieknei ja tak znalazłem przyczyne

Opublikowano
  • Autor

no skrzynia jest oblana płynem zastanawiam sie czy moze nie tworzy sie za wysokie ciśnienie np. przez zepsuty korek?? Moze jest jakis sposób zeby go sprawdzić???

Pomóżcie:D

Opublikowano
  • Autor

Pomóżcie prosze

Opublikowano

uszczelke spruboj zmienic na tym kroccu, tez tak mialem:hi:

Opublikowano
  • Autor

Zamowiłem cały króciec ten co teraz mam jest z Toprana a ten co ma przyjść jakis lepszy niemiecki wiec nie wiem moze pomoże. Gdzieś czytałem ze podobno Petrygo nie nadaje sie do Audi ale to chyba nie przez to co??? :D

Opublikowano

Ja u siebie miałem ten sam problem, ciekło po skrzyni. Padło na króciec, i jako szczęśliwy nabywca zamiennika orginalnego króćca nabytego za 8 zł pojechałem do znajomego mechanika,co sie okazało na zamienniku były odwrotne podłączenia węży i musiałem kupić orginał za cene 109 zł bez uszczelki.wymiana nie trwała długo bo 3 godzinki i już jechałem i kosztowała mnie ta wymiana 50 zł. Jak sie dobierze zamiennik to nie jest tak dużo żeby to wymienić.Wiekszość rzeczy robię samiemu ale zato bym sie nie brał bo tam nie ma za dobrego dojścia.

Opublikowano
Zamowiłem cały króciec ten co teraz mam jest z Toprana a ten co ma przyjść jakis lepszy niemiecki wiec nie wiem moze pomoże. Gdzieś czytałem ze podobno Petrygo nie nadaje sie do Audi ale to chyba nie przez to co??? :D

Z drugiej strony Petrygo do Audi ??? Koniowi owsa żałować ???

Opublikowano

ja w 1.8T 3 razy zmieniałem krućce jeden po drugim wszystkie podróby nie miały idealnej płaszczyzny i nie przylegały do głowicy, dopiero po zamontowaniu ori używki wszystko ustało , dodam ze raz wlałem płyn BORYGO i przeżarło mi oring gumowy

Opublikowano
  • Autor

No czyli bede musiał zmienić chyba na G12 :D

Opublikowano

ja miałem tak samo u siebie. był on pęknięty. wymeniłem go na ten za 8 zł i już rok na nim jezdże i jest ok

  • 7 lat później...
Opublikowano

Witam. panowie odswieze temat. Potrzebuje oryginalny krociec. Znacie moze jakie strony gdzie mozna kupowac oryginaly do naszych aut?

Pozdrawiam

Opublikowano
7 godzin temu, adrianjaro napisał:

Witam. panowie odswieze temat. Potrzebuje oryginalny krociec. Znacie moze jakie strony gdzie mozna kupowac oryginaly do naszych aut?

Pozdrawiam

Na forum masz osoby sprzedające części,zadzwoń bo często mają dostęp do ori części.

Kruciec w zamienniku spisuje się bardzo dobrze. 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.