Skocz do zawartości
IGNOROWANY

a4 b7 PZU AC


Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem z firma PZU mam auto casco i za bixenon piliczył mi 275pln ??:facepalm: wszystko w zamiennikach... idzie coś zrobić??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin najpierw napisz na jakich warunkach zawarłeś ubezpieczenie AC. Bo jeśli kupiłes najtańsza opcję z amortyzacją części i na zamiennikach to się teraz nie dziw. Naprawa z AC to nie to samo co z OC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko mam bez wkładu własnego i opcje warsztat w ASO też mam, tylko oddam do ASO to stara lampa nie będzie już pasować do tej nowej co mi włożą :thumbdown: Dla przykładu bixenon w ASO 2900pln a oni 275pln mi proponują to jest paranoja....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstaw do ASO, tam raczej nie beda się szczypać i wymienia dwie bo jak jedna nowa to właśnie bedzie sie różnić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałeś kalkulację z ofertą czyli ile mogą dać bez potwierdzania naprawy fakturą. Chcesz więcej? Będą wymagać faktury. Jak rzeczywiście masz wariant serwisowy, bez pomniejszeń to możesz wstawić do ASO. Jak masz jakieś pomniejszenia na polisie to raczej odradzam ASO bo będziesz dopłacał z własnej kieszeni. Gdybyś decydował się na naprawę bezgotówkową w jakiś warsztacie to uważnie przeczytaj upoważnienie jakie będziesz podpisywał. Warsztaty robią czasem w wała jeszcze lepiej niż TU.

Wstaw do ASO, tam raczej nie beda się szczypać i wymienia dwie bo jak jedna nowa to właśnie bedzie sie różnić.

ASO może i wymieni obie lampy ale na pewno PZU za dwie nie zapłaci . . .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstaw do ASO, tam raczej nie beda się szczypać i wymienia dwie bo jak jedna nowa to właśnie bedzie sie różnić.

ASO może i wymieni obie lampy ale na pewno PZU za dwie nie zapłaci . . .

jako to nie, musi doprowadzić do stanu sprzed kolizji wiec nie może być jedna lampa żółta ze starości a druga nowa biała, jakiś czas temu znajomy miał "przeboje" z TU, chcieli chyba wypłacić ok 6-7tys zł, napisał jakies pismo i podnieśli chyba na 8 tys, w końcu oddał do ASO i faktura była na cos ok 11tys i też miał jedna lampe pękniętą ale wymienili 2 bo tak ma być, tylko nie pamietam czy to z OC czy AC :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstaw do ASO, tam raczej nie beda się szczypać i wymienia dwie bo jak jedna nowa to właśnie bedzie sie różnić.

ASO może i wymieni obie lampy ale na pewno PZU za dwie nie zapłaci . . .

jako to nie, musi doprowadzić do stanu sprzed kolizji wiec nie może być jedna lampa żółta ze starości a druga nowa biała, jakiś czas temu znajomy miał "przeboje" z TU, chcieli chyba wypłacić ok 6-7tys zł, napisał jakies pismo i podnieśli chyba na 8 tys, w końcu oddał do ASO i faktura była na cos ok 11tys i też miał jedna lampe pękniętą ale wymienili 2 bo tak ma być, tylko nie pamietam czy to z OC czy AC :eusathink:

Na pewno nie z AC. Z OC też wątpliwe, jak już się tak upierać przy przywracaniu do stanu sprzed szkody to powinna być wstawiona używana pożółknięta lampa. Myślę, że nawet z OC byłby problem żeby zapłacili za dwie nowe lampy. Technologia napraw producenta raczej nie nakazuje wymiany lamp parami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odwołanie napisałem zobaczymy co tam odpiszą... jestem po rozmowie z prawnikiem i powiedział że to zależy wszystko od gościa który przyjedzie na oględziny a że u mnie był ch$#@j to jest jak jest. Wkurza mnie to, że człowiek im płaci a oni z ludzi takiego wała robią że szok... :thumbdown:. Jak nic nie zdziałam to do ASO oddam i tyle. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

korzystałem z notatki http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?10101-JAK-PODWY%AFSZY%C6-KOSZTORYS-NAPRAWY-AUTA-PORADNIK-%29 i wypisałem im co mi leży nie tak tym bardziej w wycenie jest podany sklep gdzie niby mogę kupić lampe bixenon za 275pln a dzwoniłem i fakt jest zamiennik ale za 1350pln :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...