Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Odpowietrzenie pompy abs po wymianie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.wymieniłem pompe absu cały ten blok i od tego mometu mam schody.na wyłączonym silniku pedał mam twardy czyli sero trzyma a jak włącze autko to pedał miekki.Obstawiam na zapowietrzona pompe bo druga wstawiłem sucha.jak to ustrojstwo dobrze odpowietrzyć?? na zaciskach juz ćwiczyłem.Wychodzi na to że mam powietrze w tym bloku, nie ma tam żadnego ręcznego odpowietrznika?wyczytałem ze mozna przez kompa, co prawda mam kabel ale on pracuje tylko z polskim vagiem i vwtool.czy tymi programami idzie odpowietrzyc pompe?jak???.Z góry dziekuje za zainteresowanie i pomoc. Mam nadzieje że ktoś mi pomoże bo jazda z takim miekkim pedałem hamulca to zgroza

Opublikowano

W B5 nie można chyba odpowietrzać VAG-iem. Najlepiej udać się na warsztat gdzie mają maszynę do ciśnieniowej wymiany płynu hamulcowego.

Opublikowano

Jeżeli nie masz ESP nie zrobisz tego w B5:facepalm:

Opublikowano

Grucha, po jaki C.uj zmieniales blok ABS?

Opublikowano
  • Autor

zmieniałem blok bo mi pedał blokowało deba i hamulców zero.a jak miałem wyciągniety bezpiecznik od abs to było ok.także padło na blok.

To jak ja mam to odpowietrzyć?bo mam miekki pedał na włączonym aucie a na zgaszonym dęba stoi.

Opublikowano
zmieniałem blok bo mi pedał blokowało deba i hamulców zero.a jak miałem wyciągniety bezpiecznik od abs to było ok.także padło na blok.

To jak ja mam to odpowietrzyć?bo mam miekki pedał na włączonym aucie a na zgaszonym dęba stoi.

Sam nie czytasz odpowiedzi na swoje pytanie. Napisałem Ci w drugim poście co zrobić.

Opublikowano

to nic nie da

niepotrzebnie rozszczelniałes układ, wystarczyło wymienic sam sterownik

czyj to było pomysł, Twój czy mechanika ?

jak Twój to jestes kolego w czarnej d...pie, jak mechanika to jego problem

Opublikowano
  • Autor

pomysł byl moj ale z inicjatywa mechanika.pozatym to jest pompka bez odłaczanego sterownika.wedlug mechanika to ona jest starego typu.ten sterownik jest na stale a nie odłączany.pozatym jakos to chyba da sie odpowietrzyc bo to jest czesc wymienna.

  • 4 lata później...
Opublikowano
Dnia 4.04.2012 o 18:13, Dev napisał:

to nic nie da

niepotrzebnie rozszczelniałes układ, wystarczyło wymienic sam sterownik

czyj to było pomysł, Twój czy mechanika ?

jak Twój to jestes kolego w czarnej d...pie, jak mechanika to jego problem

odkopie temat. Będę chciał wymienić pompę abs pod quattro i teraz Dev pytanie do Ciebie wystarczy wymienić sam sterownik jak dobrze rozumiem? nie muszę zmieniać całego układu tylko przełożyć sterownik, mój fwd i założyć od 4wd? 

  • 2 lata później...
Opublikowano
W dniu 26.01.2017 o 12:07, Klawisz-84 napisał:

odkopie temat. Będę chciał wymienić pompę abs pod quattro i teraz Dev pytanie do Ciebie wystarczy wymienić sam sterownik jak dobrze rozumiem? nie muszę zmieniać całego układu tylko przełożyć sterownik, mój fwd i założyć od 4wd? 

Jak ogarnąłeś temat pompy ? Czeka mnie to samo.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.