Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pojedyńczy stukot z prawiej strony


grucha1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Zimą jak było dużo śniegu miałem bliskie spotkanie z krawężnikem i od tego czasu mam mały problem mianowicie podczas ruszania i hamowania pojawia sie pojedyńcze udeżenie z prawej strony z przodu.luzu nie mam na wahaczach bo sprawdzałem, całe wachcze miałem wymienione 6miesiecy temu tarcze, klocki i amortyzatory też.nie wymieniałem tylko drązków, ale końcówki tak.stuknieci pojawia sie przy ruszaniu na wprost i przy nierównościach i czasem jak skręce w czasie jazdy dość mocno na nierównym.co to może być?Półośkę ruszałem reką i rusza sie standardowo z przegubami bez zmian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja kolego polecam Ci na Zawieprzyckiej 8L. Tylko musisz trafić na pana chudszego, bo grubszy robi na odwal. Pan jest naprawdę konkretny i wkłada serce w to co robi, a co najważniejsze - zna się na rzeczy. Mi podobnie stukało, ale miałem tak również przy hamowaniu - to był wahacz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja proponuję sprawdzić czy jest na miejscu sprężyna trzymająca zacisk - taki wygięty drut na zewnątrz zacisku. Mi pękła i takie miałem właśnie objawy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam sie czy to nie prawa poduszka pod silnikiem.Ona jest jakoś przymocowana do stabilizatora.jak ja sprawdzic?

---------- Post dopisany 16-04-2012 at 20:38 ---------- Poprzedni post napisany 04-04-2012 at 09:53 ----------

problem rozwiązany banan sie polużnił. Dziekuje za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...