Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaż Progów z S4 B5 do A4 B5


Tomasz

Rekomendowane odpowiedzi

A nie masz gdzieś zdjecia jak by wyglądało w ogóle bez tych listw?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a kurta u mnie bez tych listew jet straszna lipa, bo po oderwaniu starych listew lakier odszedl z listwami...:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noi progi wpadły na auto:jerk:

N.jpg

6564db16.jpg

M.jpg

Jelsi ktoś pójdzie tą drogą co ja i listwy będzie docinał do kraedzi wstawki alu na progu to polecam po odcięciu progu pomalować krawędź tej wstawki na czarno, bo wrazie złego przyklejenia progu moze ta listwa być widoczna przy zamknietych drzwiach

krawędź progu jest zlicowana z listwą progową:wink: błotnik trzeba zaspawac jeśłi listw ma nie być, progi trzeba przyciać maja uchwyty wystajace, tylny uchwyt trzeba zakleić jakimś klejem wypełniajacym przed malowaniem no jest fabrycznie dziurka pod listwe ozdobną

jelsi nie dotnie sie progu do tej wstawki alu wtedy miedzy błotnikiem a progiem będzie spora dziura:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wujek te nakletki w ori majo ok +1cm od aluminiowej listwy.... widze ze tyl progow masz dosc ladnie dorobiony ale przod jakosc dziwnie wyszedl jak u mie :wink:, ja pod koniec tygodnia pokaze co wyrzeźbiłem u mnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem pękniety próg i to po obu stronach w tym miejscu, ktos go nie umiejetnie ściagał:facepalm: tam żeby to było z sensem zrobione trzeba by błotnik podkleic jakims keljem dwuskałdnikowym i wyrównać, albo błotnik jeszcze bardziej naspawać niz jest obecnie

a z tyłu docielismy kawałek plastiku wypełniajacego tą dziurke i poszedłna jakis klej montazowy do plastików zeszlifowane i jakosto wyglada, ale i tak lakier tam sie troche jakby odparzył:kwasny:

---------- Post dopisany 08-06-2012 at 12:06 ---------- Poprzedni post napisany 28-05-2012 at 23:06 ----------

18999700.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszelkie drone ubytki najlepiej zakitowac masą klejąco uszczelniającą do spawów. Po zaschnieciu obrabia sie i maluje normalnie. Trzyma prawie tak ocno jak klej do szyb.

Pucy mógłbyś wrzucić link z tą masą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masa PU uszczelniająca w kartuszu 310g Auto-Fit / Masy uszczelniające / Auto-Fit / Autorefinish - CSL

dla przykładu ale moze byc i kazda inna masa do spawów. Po zastygnieciu ma prawie tak twarda strukturę jak plastik. Mozna obrabiac papierkiem i lakierowac. Grill i siatki u siebie kleiłem ta masa

Ja robiłem ta z castoramy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak wyglądaja listwy gumowe a4 na progach s4

img6215_zpsf05f98ab.jpg

img6217a_zps96814536.jpg

img6216d_zpsb1d1f194.jpg

---------- Post dopisany at 15:13 ---------- Poprzedni post napisany at 15:11 ----------

jesli ktos je pomaluje i zrobi tak jak na zdjęciu, to lakier popęka przy zamykaniu drzwi:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak ktoś nie chce malować to mam ori z s4 na sprzedaż :decayed::hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz kiedys pisalem..... jak chodzi o ten laminat z allegro.... to odpusc temat, popros kolesia o przeslanie real fotek i bedziesz wiadzial o co chodzi :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz kiedys pisalem..... jak chodzi o ten laminat z allegro.... to odpusc temat, popros kolesia o przeslanie real fotek i bedziesz wiadzial o co chodzi :decayed:

przemek cos wiecej plis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprostu wykonanie tego laminatu jest takie se... Mocno krzywy i powyginany na fotkach podeslij meila to jak wroce do domu i znajde te fotki to ci podesle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprostu wykonanie tego laminatu jest takie se... Mocno krzywy i powyginany na fotkach podeslij meila to jak wroce do domu i znajde te fotki to ci podesle

eh cena jedynie jest nawet nawet

[email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to trzeba przyznac ze cena jest oki. Ale wstrzymaj sie do momentu az ci fotki podesle i potemdejmiesz decyzje...... Sam sie dlugo nad nimi zastanawialem ale ostateczne odpuscilem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od omegi zamontuj lepiej niz laminaty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...