Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaki zestaw na tył do AVANTA


aaaPablo

Rekomendowane odpowiedzi

no i bardzo dobrze że przemyślałeś sprawę, choć klocki mogłeś wziąć ferodo ale jest ok :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o klocki to fakt ale napisali mi że dadzą jakieś inne w tej samej cenie, więc się okaże.... tylko pierścienie abs będę musiał ściągać ze swoich bo jak mi krzyknęli 65 zł za febi to trochę sporo, wiem że dobrej firmy ale... Jeszcze przód do lekkiego przetoczenia i założenia jakiś dobrych klocków i będzie OKI ( jakie polecacie klocki? ) Ale się zobaczy jak wyjdzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pierścieni nie masz jakoś bardzo skorodowanych to przełożysz, klocki ferodo sobie kup :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łożyska u naszego forumowego dostawcy TOM77 126 zł za komplet :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tarcze, klocki itp. itd. też możesz od niego zamawiać, na pewno taniej niż w sklepach a pewny towar :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przyszła paczka:) Tarcze i klocki ATE, łożyska FAG, wszystko ORI. Nie wiem kiedy je założę bo ostatni późno kończę prace i nie mam czasu a przy tym jest trochę zabawy. Pierścień abs można samemu zdjąć i założyć, czy trzeba jego specjalnie jakoś wyciągać i wciskać?? Łożyska to wiem że trzeba wciskać ale z abs to nie wim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę problem z tym, jeśli bardzo zapieczony to zostaje tylko grzanie palnikiem :kwasny:, jeszcze zostaje sprawa tylnych zacisków, czasami też ciężko je wkręcić :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylne zaciski sam regenerowałem, więc nie będę miał z tym żadnego problemu, gorzej z abs ale się wszystko zobaczy, może nie będzie aż tak źle.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorki że tak długo nic nie pisałem ale miałem wyjazd majowy w Bieszczady i miałem przyjemność na nowych klockach i tarczach się przejechać. Zestaw sprawuje się rewelacyjnie i jestem bardzo z nich zadowolony. Jeszcze przód został, klocki i łożyska i będzie rewelacyjnie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płotek napisz jak poradziłes sobie z łożyskami tylnymi,jaw nastepnym tygodniu wymieniam przód i tył także bede wdzięczny za info:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płotek, mówiłem abyś brał sprawdzone a będziesz zadowolony :naughty:

---------- Post dopisany at 22:36 ---------- Poprzedni post napisany at 22:34 ----------

Płotek napisz jak poradziłes sobie z łożyskami tylnymi,jaw nastepnym tygodniu wymieniam przód i tył także bede wdzięczny za info:)

Przód bez najmniejszego problemu sam ogarniesz. Z tyłem zawsze są jakieś jaja, łożyska to mały problem, nabijesz je przy pomocy starej bieżni, gorzej z pierścieniem ABS-u i tłoczkiem, jeśli ładnie wchodzi to nie będzie problemu, gorzej jak nie będziesz w stanie nim pokręcić :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomku właśnie tak myślałem że utkne na pierścieniu ABS-u ale ewentualnie jak zdejme już zacisk to podjadę z tarczami do mechaników zawsze scoś pomogą ewentualnie ogarną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swag jak najbardziej firma istnieje firma na poziomie febi, trw klocki smiech na sali brembo tarcze rowniez moze keidys nie teraz

najelpeij wykonane tarcze textar pro wszedl za stara linie textara nie trzeba go odtluszczac ceny te same ate tez git, lozyska kojo mozna czesto znlezc z harcie rowniez niezla lipa Fag czesto w ruvillu pakowany( w pudelku ruvilla masz drugie podelko faga i w nim lozysko faga a kosztuje mniej niz fag kupiony jako fag) zlozysk polecam skf i owego faga ewentualnie ina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec jestem po wymianie.

Nie było problemów z odbiciem pierścieni problem pokazały tylne odpowietrzniki które pozrywały sie.

Na całe szczeście był super tokarz pod reką i dorobił nowe odpowietrzniki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...