Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Drgania po rocznym postoju


Cienki

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, wiem że to nie ten dział ale nie bardzo maiłem pomysł gdzie coś takiego zamieścić. Mianowicie po żmudnych i ciężkich poszukiwaniach Audi A4 B6 niestety nie znalazłem żadnej godnej uwagi sztuki. Trafiła mi się teraz na dniach okazja kupić golfa V 2004 rok z udokumentowanym przebiegiem i sprawdzonym przeze mnie numerem VIN i auto ma przejechane 108 tys według Vinu tylko tyle że rok temu. Auto było sprowadzone z Belgii od policji było uderzone w przód od kierowcy i stało rok na placu aż na uszczelkach od szyb pojawił się tak jakby mech :) W środku dosłownie jak nówka nic nie powycierane zero śladów zużycia co w miare by potwierdzał przebieg auta, ale po odpaleniu go czuć lekkie drganie mój dobry znajomy mechanik powiedział że to dwumas i że może tak drgać od tego że rok auto stało nie było ruszane i wszystko zaśniedziało itd. Dodam jeszcze że auto nie jest od jakiegoś handlarza tylko właśnie od dobrego znajomego tego mojego mechanika. Mam do was prośbę czy jest to możliwe aby coś takiego miało miejsce oraz czy będzie dwumas do wymiany czy po kilkuset kilometrach wszystko wróci do normy jeśli by to było zaśniedziałe itd tak jak twierdzi mój mechanik. Z góry dzięki za odpowiedzi.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko powiedzieć, przy 108 tys. km dwumas moze być równie dobrze zużyty, a skoro auto jest po uderzeniu to naruszony na skutek wypadku. Jak zacznie się rozpadać to zmienisz, na jakąś poprawę bym nie liczył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...