Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Lusterka zewnętrzne + jakieś nakładki


crash

Rekomendowane odpowiedzi

witam kolegów.

jestem posiadaczem a4 b6 od jakiegoś czasu. auto kupiłem z jakimiś naklejonymi nakładkami niby "chrom" na lusterka + klamki. przez jakiś czas to wyglądało, lecz teraz zaczyna to okropnie wyglądać jakby zaczęły tam rosnąć glony. może ktoś z was się z tym spotkał i wie jak usunąć te nakładki z lusterek i klamek aby nie uszkodzić lakieru za bardzo. załączam fioki tegoż to okropiństwa.

p.s. na ostatniej fotce zaznaczyłem wtyczki numerując 1 oraz 2. jeden to podgrzewanie lusterka , 2 czy to możliwość podłączenie fotochromu zewnętrznego ?? a kostka 3 ??

http://img688.imageshack.us/img688/8909/dsc02542x.jpg

http://img208.imageshack.us/img208/6943/dsc02544n.jpg

http://img840.imageshack.us/img840/9350/dsc02545u.jpg

dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podgrzej suszarką i próbójk powoli odrywać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co za tandeta :facepalm:

Jeśli jest to przyklejony na taśme dwustronną to spoko bo taśme usuniesz z lakieru i po wszystkim. Gorzej jak to ktos przykleił na jakis klej, wtedy po zerwaniu pozostaje już tylko malowanie lusterek.

Te kable z nr. 1 to na bank podgrzewanie a nr. 2 to może kabelek do automatycznego składania lusterek??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie nie wiem na co klejone !! a co do lusterek składanych nie man przycisku, więc temu myślałem że

to fotochrom zewnętrzny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 podgrzewanie, 2 fotochrom na 1000%

niedawno zakladalem u siebie lustra w full opcji i pamietam co nie co :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te nakładki powinno się zakazać produkować i sprzedawać:facepalm:

Można przecież kupic imitacje chromu lub aluminium w postaci całych obudów lusterek, np. jak u mnie:wink: Nudzą mi się to zakładam stare obudowy:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nakładki już zdjęte , lecz obudowy lusterek do malowania. klejone były na placki jakiegoś kleju, który za nic nie chciał się usunąć bez uszkodzenia lakieru na obudowie.

co zauważyłem że wtyczka nr#2 występuje tylko w wiązce z prawej strony, czyli kierowcy. od str. pasażera jej już nie ma. i tu moje następne pytanko.

czy lusterko fotochromowe występuje tylko po stronie kierowcy oraz wewnętrzne ?? czy po prostu użyto przy montażu raz jednej wiązki raz drugiej ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nakładki już zdjęte , lecz obudowy lusterek do malowania. klejone były na placki jakiegoś kleju, który za nic nie chciał się usunąć bez uszkodzenia lakieru na obudowie.

co zauważyłem że wtyczka nr#2 występuje tylko w wiązce z prawej strony, czyli kierowcy. od str. pasażera jej już nie ma. i tu moje następne pytanko.

czy lusterko fotochromowe występuje tylko po stronie kierowcy oraz wewnętrzne ?? czy po prostu użyto przy montażu raz jednej wiązki raz drugiej ??

Fotochrom na zewnątrz jest po obu stronach, bynajmniej tak powinno być:naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oprawy luster mam już przygotowane do malowania. ze względu że na autku mam relingii i fele w kolorze srebrnym myślałem aby pomalować

nakładki luster w taki kolor. czy może ktoś z was zna nr#bazy koloru relingów.

zamieszczę jeszcze fokę feli jakie mam na autku http://img809.imageshack.us/img809/6204/felex.jpg

fotka zapożyczona z allegro, mam nadzieje że nikt mnie za to nie :bicz:

co o tym myślicie ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kazdy lakiernik - w sumie to czesciej sklep z lakierami - dobierze ci kolor lakieru jaki tam sobie zyczysz

jednak nie oczekuj ze bedzie identyko chromik jak w ori :decayed: - to bedzie zawsze lakier, a nie satynowo-chromowa oprawa

wiec jesli masz ochote oprawy lusterek na kolor chromu - jest to wykonalne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...