Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo


WhyMe?

Rekomendowane odpowiedzi

który mechanik ogarniał a który ogarnia obecnie auto?

Z pawonkowa. Wylatujesz z pawonkowa i po lewej stronie masz taki niebieski budynek i pełno aut. Nie mogę powiedzieć szybko i sprawnie, cenowo też nie ma źle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

który mechanik ogarniał a który ogarnia obecnie auto?

Z pawonkowa. Wylatujesz z pawonkowa i po lewej stronie masz taki niebieski budynek i pełno aut. Nie mogę powiedzieć szybko i sprawnie, cenowo też nie ma źle.

o ja jebie ...... to zmień jak najszybciej mechanika, wiesz czemu u niego stoi tak dużo aut? bo kto u niego serwisuje swoje auto będzie go często odwiedzał

czemu nie MM w Lcu lub Parkitny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Małyski się nie pokaże :decayed: Miałem tak przez chwilę praktykę i było nie ciekawie. A do partkitnego muszę kiedyś spróbować fakt co fakt dobrze robi samochody. Zostało mi to stukanie jeszcze to może przejadę się do niego teraz i ciekawe co mi powie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Małyski się nie pokaże :decayed: Miałem tak przez chwilę praktykę i było nie ciekawie. A do partkitnego muszę kiedyś spróbować fakt co fakt dobrze robi samochody. Zostało mi to stukanie jeszcze to może przejadę się do niego teraz i ciekawe co mi powie.

Jak miałeś tam prakty to pewnie coś umiesz samemu zrobić. Czemu samemu nie porobisz coś przy silniku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo nie umie. jak mechanik ci wlal mobila jak sam bys zalal motul. czy on sie nie zapytal jaki olej chcesz. pewnie zajebal ci 15w a powiedzial 5w. i co to za mechanik ktory nie zrobil samochodu jak nalezy i mowi ze teraz czasu nie ma. jak wyjedziesz to raczej samochodu mu nie zostawiaj do zabawy bo napewno nim sie zabawi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Małyski się nie pokaże :decayed: Miałem tak przez chwilę praktykę i było nie ciekawie. A do partkitnego muszę kiedyś spróbować fakt co fakt dobrze robi samochody. Zostało mi to stukanie jeszcze to może przejadę się do niego teraz i ciekawe co mi powie.

Jak miałeś tam prakty to pewnie coś umiesz samemu zrobić. Czemu samemu nie porobisz coś przy silniku?

Bo byłem jako lakiernik a nie mechanik i zapierdzielałem ciągle z papierkiem i szlifowałem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i bylo isc w tym kierunku konkretny fach i dobra kasa jak pomyslisz o swoim interesie. praca lakiernika to nie tylko pryskanie lakieru a przygotowanie pod niego wszystkiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i bylo isc w tym kierunku konkretny fach i dobra kasa jak pomyslisz o swoim interesie. praca lakiernika to nie tylko pryskanie lakieru a przygotowanie pod niego wszystkiego

Zrezygnowałem i mam 4 razy lepszą kasę za granicą :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrywa pomidory albo podcina choinki :whistling::nabijasie:

:ssij:

W Polsce zarobię 1500 zł i żyj za to. A tak się nie narzeka z czego pracuję 6 miesięcy w roku a 6 siedzę na d*pie :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrywa pomidory albo podcina choinki :whistling::nabijasie:

:ssij:

W Polsce zarobię 1500 zł i żyj za to. A tak się nie narzeka z czego pracuję 6 miesięcy w roku a 6 siedzę na d*pie :whistling:

No z takim podejściem nie da się zarobić :whistling: Jak nie boisz się pracy i coś potrafisz to da się zarobić więcej...sporo więcej (bez lewizny :decayed:)

Wyjedziesz do roboty i mogę się założyć że nie zarobisz więcej niż 1200E...a żyć przez te 6msc też za coś musisz...

P.S. Twoje zabawy z kolegami mnie nie jarają :whistling::doh:

No i pochwal się na jakim ważnym stanowisku pracujesz za granicą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1200E to się zarabia przy truskawkach na kucaka. Pracuję na budowie jako cieśla, fakt że pierwszy raz jak jechałem to nic nie umiałem i tutaj znajomości dużo zrobiły. 13E na godzinę mało? Zadzwoń sobie Kirsche Serwis do Krapkowic i zapytaj się ile zarabiają. Minimalnie jest chyba 11E. Wolę tam zapierdzielać za godną kasę niż w Polsce za miedziaki. Ten co nie zarabiał euro i nigdy nie pracował za granicą nie ma zielonego pojęcia jak jest. Dostaje 2000 zł w Polsce i happy bo starczy do 10. Owszem mogę pracować w Polsce i jeździć starym golfem na podtlenku gazu bo nie było by mnie stać na nic innego. Wakacje? Zapomnij, za co? Nie narzekam a to że ktoś mi powie że zdradziłem kraj bo emigrowałem to niech się jebnie w łeb :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostre słowa ale spokojnie chopie niech ci sie wiedzie i zarabiaj jak najwiecej,przyznam ci racje poniewarz sam chce wyjechac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1200E to się zarabia przy truskawkach na kucaka. Pracuję na budowie jako cieśla, fakt że pierwszy raz jak jechałem to nic nie umiałem i tutaj znajomości dużo zrobiły. 13E na godzinę mało? Zadzwoń sobie Kirsche Serwis do Krapkowic i zapytaj się ile zarabiają. Minimalnie jest chyba 11E. Wolę tam zapierdzielać za godną kasę niż w Polsce za miedziaki. Ten co nie zarabiał euro i nigdy nie pracował za granicą nie ma zielonego pojęcia jak jest. Dostaje 2000 zł w Polsce i happy bo starczy do 10. Owszem mogę pracować w Polsce i jeździć starym golfem na podtlenku gazu bo nie było by mnie stać na nic innego. Wakacje? Zapomnij, za co? Nie narzekam a to że ktoś mi powie że zdradziłem kraj bo emigrowałem to niech się jebnie w łeb :decayed:

dziwne rzeczy mówisz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WhyMe, zobaczysz jak sie ustatkujesz, poznasz dupe w PL i tęsknota za rodziną się zacznie..

I bez pier&$&olenia, w Polsce też spokojnie możesz fajnie zarobić. Ja po skonczonej szkole średniej będę miał 2200 zł na ręke + dodatki, a mam dopiero 20 lat i dopiero zacznynam się rozwijać. Studia/kursy itd i pieniądz dużo będzie większy. Nie chce się pracować to się zarabia 1000 zł. Wcale na tej polskiej ziemii takiej lipy nie ma.

ale i tak życzę Ci powodzenia na obczyznie, jednakże 'nie jedyn mądry był i wrócił'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...