Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

masz jeszcze z czarną ramką i nie kombinuj, relingi bym zostawił czarne:wink:

dsc93641700x1129aa_zps1640a17b.jpg

Opublikowano
masz jeszcze z czarną ramką i nie kombinuj, relingi bym zostawił czarne:wink:

http://i1049.photobucket.com/albums/s389/michal_s87/VT/dsc93641700x1129aa_zps1640a17b.jpg

Nooo i k**wa MJUT, te relingi w chromie puść w świat, zostaw czarne, ramke w czerń i będzie dobrze.

Opublikowano
  • Autor

No kurde nie wiem :facepalm::decayed: Michał zrób jeszcze te relingi i grill na biało i zobaczymy jak wyjdzie. Nie wiem czemu ale nie widzą mi się felgi białe i grill na czarno. Relingi chromowane to ruchliwy towar także szybko pójdzie :wink:

---------- Post dopisany 27-12-2012 at 21:42 ---------- Poprzedni post napisany 26-12-2012 at 21:26 ----------

Jeszcze była opcja zostawienia RSów i pomalowania ich na biało, ale jakoś d*py nie urywa :doh:

whyme1.jpg

Opublikowano

Na tych RS lipa panie :decayed:

Opublikowano

ykhyymmm...jakoś znajome mi te białe flaty:whistling:

:decayed:

Opublikowano
  • Autor

To sam nie wiem :facepalm::decayed:

Opublikowano
To sam nie wiem :facepalm::decayed:

Zerknij w mój temat. Jak dla mnie flaty w bieli dają radę ale RSy w 19` białe rwą suty:kox: Gwint masz czy springi jakieś?

Opublikowano

sam musisz sobie odpowiedzieć na pytanie w co iść...ja poszłem w mocną glebę i białe flaty robią robotę:bag::decayed:. Nie wiem jak to na kozie będzie wyglądać:wink:

Opublikowano
  • Autor
To sam nie wiem :facepalm::decayed:

Zerknij w mój temat. Jak dla mnie flaty w bieli dają radę ale RSy w 19` białe rwą suty:kox: Gwint masz czy springi jakieś?

Jest gwint ale na sezon nowy wpadnie bo ten już swoje przesiedział w tym aucie.

---------- Post dopisany at 22:46 ---------- Poprzedni post napisany at 22:45 ----------

sam musisz sobie odpowiedzieć na pytanie w co iść...ja poszłem w mocną glebę i białe flaty robią robotę:bag::decayed:. Nie wiem jak to na kozie będzie wyglądać:wink:

Kozie? :baseball:

Opublikowano
:decayed: względem mojego tak:grin:
Opublikowano
  • Autor

Przeglądam właśnie i robi robotę te koło :jerk:

Mam 3 wyobrażenia jak to wygląda, proszę każdego o wybór jednej z trzech opcji.

1. Zostają koła RS6 w srebrze, daję chromowane relingi i obwódki na szybę.

2. Zostają koła RS6 i maluje je na biało wraz z relingami i znaczkiem.

3. Zakładam flaty od Kaja w kolorze białym oraz maluje relingi i znaczek pod kolor felg.

Opublikowano

jak dla mnie 1, ale to moje tylko zdanie:wink:

Opublikowano
  • Autor

Mnie znowu kuszą te flaty od Kajaka :jerk:

Opublikowano
jak dla mnie 1, ale to moje tylko zdanie:wink:

Jak dla mnie też opcja pierwsza, ale z moimi flatami na srebrno/w polerce :hi:

Opublikowano

białe nie będą dobrze leżeć, polerka srebro, jak mówi kaju :naughty:

Opublikowano
białe nie będą dobrze leżeć, polerka srebro, jak mówi kaju :naughty:

W bieli było by egzotycznie, jak gadaliśmy na fb, ale chyba zbyt mocno egzotycznie i mógłby się zrobić druga czikita :wink: BTW, koleszka od tej czikity odnalazł właściwą drogę, czy nadal błądzi? :naughty: Mefju, przemyśl tą biel jeszcze raz przy siódemce rudej i pomyśl, czy nie lepiej w polerce coś założyć i chromy. Wiem, że miałem brudną furę, jak u mnie byłeś, ale popatrz sobie chociaż po fotkach u mnie jak to wygląda, według mnie jest gnój, a jeśli już się uprzesz na ten biały, to fele i ewentualnie znaczek na grilu, nic więcej.

Opublikowano
  • Autor

Ciężka decyzja. Bo znów polerka odpada bo za dużo trzeba to cackać i dbać o to. A tak felgi przemyje i wsio :decayed: No nie wiem nie wiem sam. Chyba na razie odpuszczę ten temat i będę myślał bliżej sezonu. Bo znów mi się odmieni później dlatego na spokojnie.

Opublikowano

posadź go na glebę najpierw :decayed: btw białe flaty leżą pięknie, ale RSy też mają swój urok

Opublikowano
  • Autor

Tak patrzę na grzesia auto i normalnie chęć na flaty coraz bardziej :naughty:

P9300636.jpg

Ale tak myślę że zostawię RSy żeby nie kombinować. Na sezon powalczę trochę z mocą i pakietem S4. Sezon przelatam i będzie git, a na kolejny się pomyśli nad kołem :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.