Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Whyme?

Po coś Ty ten mieszek sprayem malował ? :facepalm::decayed: Masz jakieś kompleksy na punkcie głębokiej czerni ?:grin:

Ps. Brakuje plastiku chromowanego gałki , tego od dołu gdzie się styka z mieszkiem.

Opublikowano
  • Autor
Whyme?

Po coś Ty ten mieszek sprayem malował ? :facepalm::decayed: Masz jakieś kompleksy na punkcie głębokiej czerni ?:grin:

Ps. Brakuje plastiku chromowanego gałki , tego od dołu gdzie się styka z mieszkiem.

Ja nic nie malowałem :decayed: Dostałeś już rzeczy?

Opublikowano

:polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Pewnie nie dostał tylko zgaduję że jest pomalowany:facepalm:

Opublikowano
Fajny Avancik :) Na flatach jest pięknie ,zagoszczą takie ?

RS6 zostają :decayed:

gut czojs :good:

Pierdziele. RSami się nawet nie nacieszyłem. Przejechałem na nich 10 KM od Pumy :cry: dlatego RSy zostają a na sezon w moc się pobawimy :naughty:

A to od Pumy kupiłeś RS`y?:doh: To jednak weź flaty:decayed:

Opublikowano
  • Autor
:polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Pewnie nie dostał tylko zgaduję że jest pomalowany:facepalm:

A ja zgaduje że ktoś dostanie zaraz w łeb :naughty:

---------- Post dopisany at 13:59 ---------- Poprzedni post napisany at 13:58 ----------

Fajny Avancik :) Na flatach jest pięknie ,zagoszczą takie ?

RS6 zostają :decayed:

gut czojs :good:

Pierdziele. RSami się nawet nie nacieszyłem. Przejechałem na nich 10 KM od Pumy :cry: dlatego RSy zostają a na sezon w moc się pobawimy :naughty:

A to od Pumy kupiłeś RS`y?:doh: To jednak weź flaty:decayed:

Za 500 zł byś nie kupił? :decayed:

Opublikowano
:polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Pewnie nie dostał tylko zgaduję że jest pomalowany:facepalm:

A ja zgaduje że ktoś dostanie zaraz w łeb :naughty:

---------- Post dopisany at 13:59 ---------- Poprzedni post napisany at 13:58 ----------

Fajny Avancik :) Na flatach jest pięknie ,zagoszczą takie ?

RS6 zostają :decayed:

gut czojs :good:

Pierdziele. RSami się nawet nie nacieszyłem. Przejechałem na nich 10 KM od Pumy :cry: dlatego RSy zostają a na sezon w moc się pobawimy :naughty:

A to od Pumy kupiłeś RS`y?:doh: To jednak weź flaty:decayed:

Za 500 zł byś nie kupił? :decayed:

Biłbym się z myślami:kox:

Opublikowano
:polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Pewnie nie dostał tylko zgaduję że jest pomalowany:facepalm:

Przejrzałem paczkę siłą umysłu :polew::polew:

Jak nie malowałeś jak ktoś musiał malować bo sypie się z tego jak z obszczanej tujki :grin:

Nawet zszywki są pomalowane na czarno :decayed:

Gdzie srebrny plastik pytam ja się ?:doh:

Za 500 zł byś nie kupił? :decayed:

Za pięć stów to i ja bym kupił..a dobra..taki z Pumy kolega :naughty::naughty:

Opublikowano
  • Autor

Ja ci tam wrzuciłem mieszek który dostałem do 2dinu. Mam też stary a tego byś chyba nie chciał widzieć :decayed: O jaki ci plastik chodzi bo nie ogarniam :polew:

Opublikowano

:facepalm:

c7389ee142ebc3ae.jpg

Ten.

Ps. To nie moje dłonie :grin:

Opublikowano
  • Autor

To nie wiem gdzie to jest. Poszukam w aucie, no chyba że masz takie dziadostwo?

Opublikowano

To nie wiem gdzie to jest. Poszukam w aucie, no chyba że masz takie dziadostwo?

Może nie szukaj bo znowu jakąś ciekawostkę znajdziesz albo zaschniętą materie organiczną:decayed:

Opublikowano
  • Autor

To nie wiem gdzie to jest. Poszukam w aucie, no chyba że masz takie dziadostwo?

Może nie szukaj bo znowu jakąś ciekawostkę znajdziesz albo zaschniętą materie organiczną:decayed:

Się śmiej :decayed: Jakie skarby znalazłem w tym plastiku co idzie pod dywanem pod siedzenie pasażera. MP4 nawet było :grin:

Opublikowano

A tak serio Twoje auto z tego co preferuję ma tylko jedną wadę

Brak quattro:kwasny::decayed:

Opublikowano
  • Autor
A tak serio Twoje auto z tego co preferuję ma tylko jedną wadę

Brak quattro:kwasny::decayed:

Dorobi się :decayed: Sam nie masz kłatro :przebiegly:

Opublikowano
A tak serio Twoje auto z tego co preferuję ma tylko jedną wadę

Brak quattro:kwasny::decayed:

Dorobi się :decayed: Sam nie masz kłatro :przebiegly:

To że preferuje quattro to nie znaczy że jej mam:decayed:

Opublikowano

Mefju ma quattro po butelce JD :decayed: po dwóch nawet blokade mostu 100% :polew:

Opublikowano
Mefju ma quattro po butelce JD :decayed: po dwóch nawet blokade mostu 100% :polew:

Po jednej butli tylko?:shock3: Toć to dla smaku:wink: U mnie na wsi litr JD 88zł:kox:

Opublikowano
  • Autor
Mefju ma quattro po butelce JD :decayed: po dwóch nawet blokade mostu 100% :polew:

Po jednej butli tylko?:shock3: Toć to dla smaku:wink: U mnie na wsi litr JD 88zł:kox:

Po butelce na dwóch :decayed: Tym się delektuje a nie jak Karol z gwinta pije :kox:

Opublikowano

To nie wiem gdzie to jest. Poszukam w aucie, no chyba że masz takie dziadostwo?

Mam..

ale nie na sprzedaż :decayed:

Opublikowano
  • Autor

To nie wiem gdzie to jest. Poszukam w aucie, no chyba że masz takie dziadostwo?

Mam..

ale nie na sprzedaż :decayed:

Jak nie na sprzedaż to dorzuć w gratisie :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.