Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Co to są za radia?


peju

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy pisac z tego powodu na PW. Na pewno kilka info chcieliby miec wszyscy.

To ze gra, navi pokazuje droge a bluetooth dziala to tak jak cieszyc sie ze samochod jedzie :wink: A do tego starczy i zwykly rns-e.

Potrzebne by byly bardziej szczegolowe informacje. Powiedz czy:

- zauwazyles jakas strate jakosci w dzwieku czy wrecz przeciwnie a moze na tym samym poziomie?

- nawigacja dziala tez miedzy zegarami?

- nie ma problemu z wgraniem i dzialaniem dowolnych map ?

- do nawigacji podlaczamy standardowa antene gps czy konieczna jakas inna, zewnetrzna?

- ile tam jest wkoncu slotow na karty sd/micro sd. widze ciagle zdjecia produktu sie zmieniaja. raz jest jakies zdjecie z jednym czytnikiem, raz z dwoma?

- z czego laduje mapy? z karty sd? jesli masz tylko jeden slot na karte to moze byc ona multifunkcyjna - dla map i multimediow?

- sterowanie z kiery multifunkcyjnej jest poprawne?

- jak dzialaja pliki divx oraz zdjecia jpg? obsluguje radyjko napisy? i najwazniejsze czy dzialaja z karty/usb czy tylko z plyt cd/dvd ??

- nie ma jakichs smiesznych blokad tv i video w czasie jazdy tak jak to ma miejsce w rns-e?

- obsluga radia i ekranu poprzez dotyk jest sprawna i szybka, czy muli sie badz dziala z lekkim opoznieniem?

- masz podlaczony tuner TV i kamere cofania?

- kupowales tylko u nich produkt czy montowali to tobie? jesli montowali, to ile chcieli za usluge?

- jezyk obslugi jest po polsku?

- na stronie Dynavin, producent podaje ze instrnieje mozliwosc jeszcze bezprzewodowego neta, na filmikach YT widzialem mozna uruchomic na tym przegladarke opere. Masz to? Na jakiej zasadzie to dziala?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To radio jest na WinCE wiec nie powienieneś juz pytać wiecej jakie to ma mozliwosci:whistling: RNSe to taki gorszy telefon w tych czasach, niby mozna wszystko, ale jak nie kupisz modułu to mozesz całe nic:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Win CE - nie mi to nie mowi poza nazwa systemu. W sieci w polaczeniu wyszukiwania Win Ce + dynawin niewiele jest. Poza kilkoma filmikami z YT, ktore cos niecos mi uswiadomily. Ale to nie wszystko. Moje pytania nadal akutalne. Ktos cos wie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnosnie

- nie ma problemu z wgraniem i dzialaniem dowolnych map ?

- jak dzialaja pliki divx oraz zdjecia jpg? obsluguje radyjko napisy? i najwazniejsze czy dzialaja z karty/usb czy tylko z plyt cd/dvd ??

- na stronie Dynavin, producent podaje ze instrnieje mozliwosc jeszcze bezprzewodowego neta, na filmikach YT widzialem mozna uruchomic na tym przegladarke opere. Masz to? Na jakiej zasadzie to dziala?

Jest to poprostu oparte na systemie windows, drobna przeróbka i masz go odblokowanego, tak samo jak nawigacje MIO, wtedy mozesz sobie kazdą mape zaisntalowac, mało tego vaga też i internet i co tam chcesz:wink:

---------- Post dopisany at 09:50 ---------- Poprzedni post napisany at 09:48 ----------

Unlock the PC in your Dynavin - E46Fanatics

dynavin.freeforums.org • View forum - Tips and Tricks

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Na prośbę odpowiadam na pytania :-)

Więc tak:

- co do jakości dźwięku, to raczej nie zauważyłem różnicy

- nawigacja nie działa między zegarami, są tylko komunikaty z radia (częstotliwość i info z RDS), ale także pokazuje czy korzystamy z kart SD, bloototh czy też płyt CD.

- co do map, ja używam automapy, ale nie ma problemu z wgraniem jakiejkolwiek mapy, bo chodzi na Win CE 6.0

- antena GPS, w zestawie była antena do podłączenia, ja nie miałem oryginalnej, wiec podłączyłem ta z zestawu, umieściłem ją pod deską rozdzielczą nad zegarami. ale podejrzewam, że jeśli ktoś ma oryginalną, to raczej nie ma problemu. ewentualnie jakaś przejściówka jeśli wtyczka nie będzie pasować i powinno być ok.

- DYNAVIN DVN A4 D99 ma dwa sloty na karty micro SD (navi i muzyka, filmy, zdjęcia)

- mapy ładuje z lewego slotu na karty micro SD

- nie posiadam (jeszcze :-) ) sterowania z kiery to nie wypowiem się na ten temat.

- divxy czyta ladnie, co prawda nie oglądałem nie wiadomo ile filmów, sprawdziłem czy działa i jest ok. Ja wgrałem na kartę i nie ma z tym problemu.

- jest blokada na oglądanie filmów, ale to Ty masz nad tym kontrolę (włączasz i wyłączasz funkcję w ukrytym menu)

- obsługa dotykowa według mnie ok, nie ma jakiś opóźnień, chodzi płynnie.

- tunera TV raczej nie będę podpinał, a kamerę to dopiero będę podłączał jak dorobię trochę grosza

- kupowałem u nich na stronie Nawigacja Audi A4, DVN-A4, D99, WIN Dynavin Polska Nawigacje Dedykowane BMW Audi Mercedes , podłączałem sam, bardzo miło się to robiło. na spokojnie ze sprzątaniem około 4h.

- jest polski język

- co do neta, to trzeba kupić na systemie androidzie, ale to większy koszt, ja nie kupowałem i mam bez neta.

Jeśli jeszcze jakieś pytanka to z chęciom odpowiem. Dajcie tylko znać na maila [email protected] , bo nie zawsze wchodzę na forum.

Jeśli ktoś zechciał by obejrzeć osobiście, to zapraszam (okolice Łodzi).

Pozdrawiam!

-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...