Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pomocy zmiana głośników z seryjnych na BOSE + suboofer


Hans-S

Rekomendowane odpowiedzi

Od pewnego czasu chodzi mi po głowie wymiana głośników z seryjnych na BOSE. W tej chwili mam 4 głośniki + gwizdki bez subwoofera. Podpowiedzcie mi o instalacji do sub i czy bedzie potrzeba wymiany okablowania od tych głosników które juz mam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Link nie działa

Można prosić aktualny ?

Wystarczy usunąć z linku "/vb" :

http://a4-klub.pl/showthread.php?79668-ALL-B6-B7-Etap-(Stage)-pierwszy-i-drugi-zmiany-wzmacniacza-na-Bose

--

Pozdrawiam.

Sławek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się pod temat...Grzesiu masz może rozpiskę samego podłączenia wzmaka bo chcę zmienić ze srebrnego na czarny Bose, który ma inną kostkę. Ja w tych sprawach nie za bardzo więc najlepiej bym potrzebował który kolorek kabla pod jaki pin we wzmaku:hi: Dominik mówił że mogę zrobić to na same wsuwki:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dla czego chcesz zmieniac ze srebnego na czrny jak srebny jest nowszej generacji ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dla czego chcesz zmieniac ze srebnego na czrny jak srebny jest nowszej generacji ?
Hmm po tym co ostatnio usłyszałem u Dominika to stwierdziłem że jakaś masakra jak by miał porządny subwoofer:slina: a zmienił tylko właśnie wzmaka ze srebrnego na ten czarny. Jutro będę podłączał bo już mam rozpiskę co i jak więc napisze jak to u mnie chodzi:wink:

---------- Post dopisany 05-05-2012 at 20:34 ---------- Poprzedni post napisany 04-05-2012 at 21:27 ----------

No i stało się wzmak Bose założony i co? :slina: Grubo....robi skubany robotę:decayed: na zwykłych głośnikach gra rewelacyjnie, nie zniekształca dźwięku na jakiś czas mi to wystarczy:naughty: no i oczywiście wszystko dzięki Dominikowi to on mnie namówił na zmianę:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...