Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ksenony a zwykłe lampy Valeo


Zbyszek_7

Rekomendowane odpowiedzi

łukasz13 może miałeś wypaloną soczewkę :P ja sie bawie drugim zestawem hidów i oba żarniki świecą tak samo.

Podobnie jak kolega :) widocznie masz odbłyśniki albo soczewkę do regeneracji :) ja mam zestaw 6000K i oba świecą identycznie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widocznie tak trafiłem że świeciły różnie bo soczewka była dobra, ale to było w poprzednim aucie, w tym chyba nie bede sie w to bawił, widocznośc sie na pewno poprawia, ale brak homologacji i w razie wpadki zabranie dowodu troche odstrasza, jak ktos chce i mu to nie przeszkadza to może montować bo jest soczewka i wygląda to jak fabrycznie, najgorzej jak sie widzi w jakim starym oplu zwykłe reflektory na h4 i włożone hidy które oświetlają wszystko i wszystkich :(.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh. Z homologacją jest tak, że jak coś wycinasz w lampach, dokładasz nie oryginalne hidy, paski z ledami itp. to ta homologacja traci ważność. Jedyny sposób to zrobić to tak żeby tego nie było widać od góry. Czyli jak w ori xenonach przetwornice pod lampami itp. Co do barwy, jak ktoś nie ma spryskiwaczy i ori instalacji to polecam 4300:D Psy sie nie powinny doczepić bo wygląda jak porządna żarówka.

Ja do B5 kupilem orginalne klosze z xenonami D2S-czyli tu nie ma problemu, tylko ze nie mam spryskow i samopoziomowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Pany spryskiwacze i samopoziomowanie nic nie da jesli lampa nie jest homologowana pod xenon, na lampie jest oznaczenie do jakiego żródła swiatła jest przeznaczona, dla żarówek halogenowych jest chyba HR, HRC a dla xenonów jest chyba DC, jak kumaty policjant to luknie na oznaczenia i po dowodzie. Swoja drogą te zestawy zenonów z alllegro to też lipa troche tzn. ciężko trafić na dwa jednakowo świecące żarniki, maiłem takie w poprzednim aucie i jeden świecił an niebiesko a drugi na biało a były to 4300 gościu mi wymienił ale też była lekka różnica w odcieniach, kupiłem potem jeszcze dwa żarniki i też świeciły różnie.

u mnie tez swieciło różnymi kolorami hidy po wymianie przetwornic te same palniki zmienily barwe na identyczna :) sprawdz to :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...