Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ile paliwa za granice?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!Tak jak w temacie,ile paliwa moge mieć w bagażniku jadąc do niemiec?

Opublikowano
Witam!Tak jak w temacie,ile paliwa moge mieć w bagażniku jadąc do niemiec?

Jezeli sie nic nie zmienilo to 20 l

Opublikowano
  • Autor

A te 20l musi być w jednym karnistrze czy może być w dwóch?

Opublikowano

w anglii wiem ze 2x5l w dwoch karnistrach, dzwon do urzedu celnego powiedza napewno

Opublikowano

I napisz jak juz bedziesz mial sprawdzona informacje, moze sie przydac :wink:

Opublikowano

10l ogółem.

Opublikowano

a po jakiego grzyba ci paliwo do niemiec wiezc jak tam ceny takie jak i u nas :eusathink::wink:

Opublikowano
a po jakiego grzyba ci paliwo do niemiec wiezc jak tam ceny takie jak i u nas :eusathink::wink:

No wiesz... czasami, niektórzy... mają na przykład takie paliwo jakby to nazwać - promocyjne :naughty:

Opublikowano
a po jakiego grzyba ci paliwo do niemiec wiezc jak tam ceny takie jak i u nas :eusathink::wink:

No wiesz... czasami, niektórzy... mają na przykład takie paliwo jakby to nazwać - promocyjne :naughty:

:thumbup1::decayed:

Opublikowano

ja swego czasu brałem ze sobą 100 litrów, a ile można nie wiem nigdy nikt mi tego nie kontrolował

Opublikowano

można 10l, a najlepiej wlać 12-14l do kanistra 20 litrowego, kto to sprawdzi...:wink:

Opublikowano

Wydaje mi się że można mieć 20 litrów w metalowym kanistrze

Opublikowano

Ja tam wiozłem raz 40l w 4 bańkach plastykowych :grin:

Opublikowano
Ja tam wiozłem raz 40l w 4 bańkach plastykowych :grin:

tu nie chodzi o to ile wiozłes a ile można legalnie wwozić:facepalm:

Opublikowano
Ja tam wiozłem raz 40l w 4 bańkach plastykowych :grin:

tu nie chodzi o to ile wiozłes a ile można legalnie wwozić:facepalm:

Żartujesz :polew:

Opublikowano

10 można mieć, generalnie zawsze warto zapytać na parkingu rodaków w tirach po ile mają ,tankowałem już po 70centów:naughty:

Opublikowano
  • Autor

Hm ale myślę że jak wezme 20l nikt z tego dymu chyba nie zrobi?

Opublikowano

Ja miałem 20 litrów w jednym kanistrze i 10 w drugim. Zoll'e ściągneły mnie na pierwszą "patelnię" tuż zaraz za Świeckiem i dowiedziałem się, że o 10 litrów mam za dużo, ale że pierwszy raz to tylko pouczyli. Także 20 jak najbardziej z tego co mi Zoll'e powiedziały:P

Opublikowano

Tak jak pisałem,20 litrów w metalowym kanistrze.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

A jakie są mogą być konsekwencje przekroczenia tych 20L. Przykładowo mam w bagażniku np .60L paliwa w kanistrach i zatrzymuje mnie policja niemiecka na kontrole. Płaci się kare za każdy przekroczony litr, rekwirują Ci te paliwo z kanistrami?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.