Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ale bajerujecie ale bajerujecie. Ciekawe co na to wasze żony/dziewczyny/kochanki :D

Opublikowano

Kaziu czyje, przeciez ja samotna jestem! :diabel:

Poza tym kobitki mnie nie kreca! :P

Opublikowano

to było skierowane raczej do mężczyzn ;)

Opublikowano

eee na serio? :D

przeciez ja zartuje, bo Wt zawsze zapominacie o mnie! :(

Opublikowano
to było skierowane raczej do mężczyzn ;)

a Ty co zazdrosny :diabel2:

Opublikowano
Kaziu_Wichura napisał/a:

to było skierowane raczej do mężczyzn ;)

a Ty co zazdrosny :diabel2:

Damy rade, NIUNIAA4 sama wpadaj, lukas tez da rade lukas :one: Juz mi sie podoba, mam nadzieje ze sie uda i tez bede urodzinkach klubu, b6 juz sie szuka, kwestia 2-3 tygodni :diabelek:

Opublikowano
to było skierowane raczej do mężczyzn ;)

a Ty co zazdrosny :diabel2:

buauahahha :053: nie, raczej nie... ;)

Opublikowano

ale dlaczego sama? ja sie Was boje :diabel:

Opublikowano
ale dlaczego sama? ja sie Was boje :diabel:

Nas, kogo ? Chyba ze dzikow z Warszawy :one: Spokojnie, A4 klub jest bardzo kulturalny i spokojny, nie masz sie czego bac ;) :diabel2:

Opublikowano

poczekam tylko do jutra na decyzje mojego przyjaciela czy jedzie ze mna czy nie, jesli nie to sama przyjade i nikogo juz namawiac nie bede! :)

no wiesz to jest dosc daleko od miejsca mojego zamieszkania a ja Was tak naprawde nie znam, ale do odwaznych swiat nalezy, wiec raz kozie smierc wiec sie zdecydowalam i jade, ale tak czy siak boje sie troszke! :)

Opublikowano
ale tak czy siak boje sie troszke! :)

Nie rozumiem .... Jak dziewica - Chciala by ale sie boi :P :one: :diabel2:

Opublikowano
jade, ale tak czy siak boje sie troszke!

po jednej krówce albo grzańcu przełamiemy lody :564: :P

oby śnieg był bo u nas np teraz jest +8.5C

Opublikowano

to zdanie jest wyrwane z kontekstu w zlym miejscu, a poza tym wcale nie jak dziewica!

uwazaj bo kara bedzie! :P

Opublikowano
ale dlaczego sama? ja sie Was boje :diabel:

Nas, kogo ? Chyba ze dzikow z Warszawy :one: Spokojnie, A4 klub jest bardzo kulturalny i spokojny, nie masz sie czego bac ;) :diabel2:

potem jakiś psycholog ... :diabel2:

Opublikowano

ha ha ha ... :D

Opublikowano

NIUNIAA4 - To nie jest zadny klub BMW czy cus , tu jest spokojny, ulozoyny zespol A4 klub :diabelek:

Opublikowano

nie wątpię w TO! :D

Opublikowano
To nie jest zadny klub BMW czy cus , tu jest spokojny, ulozoyny zespol A4 klub

tak tak a swistak siedzi i zawija klub BMW to nam do piet nie dorasta nie ma to tamto pelna kultura :580: ale za rok to napewno juz nas nie beda chcieli widziec w Wisle takze jakby co jedziemy tam ostatni raz :diabel:

Opublikowano
tak tak a swistak siedzi

Ciiiii , ja tu NIUNEA4 bajeruje Ci a Ty co ?? :one:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.